3 najczęstsze błędy, jakie popełniają mężczyźni uczący się uwodzenia

  • by

3 najczęstsze błędy, jakie popełniają mężczyźni uczący się uwodzenia 3. Jestem ALPHA, a Ty kobietą

Niestety są mężczyźni, którzy nie potrafią być w żaden sposób subtelni. Ich motto: ciesz się, ze spędzam teraz z Tobą czas, bo mógłbym być z inną. Nie ma nic gorszego.

Czas z takimi mężczyznami spędzają tylko desperatki, które nie mają możliwości spędzenia czasu z kimś bardziej wartościowym.

Mężczyzna taki przechwala się jakiego typu kobiety były w jego łóżku i jaki on nie jest doświadczony. Cóż i tacy mężczyźni się zdarzają.

2. To może jednak się umówimy?

 

Najgorsze co może zrobić mężczyzna, to prosić się o spotkanie z kobietą.
Jeżeli ona nie ma czasu dla Ciebie we wtorek, ok. każdy przecież ma swoje życie. Zapytaj się jej kiedy znajdzie czas dla siebie, by spotkać się i zrelaksować.

Tego typu zadane pytanie jest lepsze niż: to może w środę? Ach środa ci nie pasuje. A co z czwartkiem? Dobrze w czwartek zadzwonię.
Dzwonisz w czwartek, ona Ci mówi że nie ma czasu a Ty dalej w to brniesz…

Tego typu zachowanie nie ma sensu. Skoro ona wie, że Ty chcesz się z nią spotkać, zrobi wszystko by przyjść na spotkanie,
ewentualnie zaproponuje Ci sama z siebie termin, który będzie dla niej dostępny.

1. Dała mi swój numer,
ile mam odczekać zanim zadzwonię?

 

To chyba jeden z najczęściej powtarzających się błędów. Niestety większość mężczyzny, która poznaje kobiety albo postanawia się nie odzywać przez kolejne kilka dni mając nadzieję na to, iż kobieta nabierze na nich jeszcze większej ochoty – co jest totalną bzdurą.

Emocje opadają, dziewczyna będzie wyczekiwała telefonu od Ciebie dopóki będzie miała sobie emocje czasu, który spędziliście razem, co się dzieje po kilku dniach?

W jej głowie pojawia się myśl „a to ten XXX, po co mam odbierać, jakby chciał odezwałby się wcześniej”.

Druga skrajność. Ciągłe pisanie, ciągłe dzwonienie, ciągłe proszenie się o spotkanie. Często kobiety, które są osaczone w ten sposób przez mężczyzn, szybciej rezygnują ze znajomości już na początku, niż gdyby to było 5te spotkanie.

Kontakt z kobietą musi być wyważony. Zadzwoń do niej raz. Jeżeli nie odbiera, nie próbuj przez kolejną godzinę.
Zadzwoń kilka godzin później, ewentualnie zostaw wiadomość, aby się do Ciebie odezwała.

Pozdrawiam
F.

3 najczęstsze błędy, jakie popełniają mężczyźni uczący się uwodzenia
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz