3 Siły Manipulujące Jej Emocjami

  • by

3 Siły Manipulujące Jej EmocjamiBól, strata, euforia, zazdrość – to co chcę Ci przekazać, to 3 formy oddziaływania na instynkty ludzkie.

Najlepsze jest to, że działa to bez względu na nastawienie kobiety do tego co robisz, bo jej nastawienie to ŚWIADOMA LOGIKA, a to akurat działa na polu INSTYNKTÓW.

Ja osobiście nie uczę tego na szkoleniach otwartych, bo zbyt wiele osób osiadłoby na laurach, praktycznie pierwszego wieczoru.

To niosłoby za sobą określone wady, jak chociażby brak motywacji do pełnej nauki i stopniowego przećwiczenia poznanych formuł i metodologii. A poza tym mistrz musi być zawsze przed uczniem, czyż nie?

Dlatego Ty skorzystaj z tego teraz, zanim inni faceci (Twoja konkurencja) zaczną wykorzystywać te metody.

Później będzie trudniej. Pierwszy ma zawsze łatwiej (bo jest pierwszy). To są rzeczy, które będziesz mógł od razu wprowadzić w życie, bez większego problemu i wyuczania się.

Mnie zastosowanie tej wiedzy mocno procentowało już na pierwszych baletach. Parę wniosków i na drugich miałem to kompletnie obcykane. Więc bardzo szybko.

Dzięki tej wiedzy, będziesz dalej nie tylko przed 95% mężczyzn, którzy nigdy nie mieli styczności z naukami interpersonalnymi względem uwodzenia, ale będziesz dalej nawet przed tymi pozostałymi 4.99%, którzy uczą się konwencjonalnej wiedzy od trenerów

Doskonale wiem, że ten materiał działa. Nie na darmo stosują go najlepsi. Ja go używam. Elita, kilkunastu „guru” podrywania to wie, to ich sekretna broń.

Tego uczą na najdroższych szkoleniach 1:1, głównie poza Polską. To ich pilnie strzeżona tajemnica. Ja przekazałem to parunastu osobom w PL i teraz jako pierwszy zdecydowałem się na to – na tyle na ile to możliwe w granicy jednego rozdziału ebooka – napisać o tym.

Ok., dam Ci merytoryczny przykład, byś to lepiej pojął.

Jeżeli coś Ci dam, a następne to zabiorę, np. za chwilę ale nieco niżej napiszę, że jednak Ci tej wiedzy nie udostępnię, bo jednak napiszę to w innej książce – wkurzysz się, prawda?

Mimo że wiesz, że ja Tobą manipuluję – i tak to na Ciebie zadziała, wywrze emocje, a Twoje kolejne działania będą wynikać z tych emocji. Wiesz o tym, a mimo to zadziała to na Ciebie. Bo uderzam w bardzo podstawowe mechanizmy Twojej podświadomości.

To co napiszę poniżej zapamiętaj jak swoje własne odbicie. Przepisz, powieś na ścianę, opraw w ramkę i wbij sobie w głowę.

Istnieją „3 siły”, które zawsze działają. Bez względu na sytuację, bez względu na to jak trudny jest problem w którym się znajdziesz, względem nastawienia dziewczyny do Ciebie.

Musi zostać spełniony 1 warunek – to nie zadziała tylko na osobę, dla której jesteś jak powietrze. Oznacza to, że w inny sposób musisz zainicjować choćby minimalny pokład emocjonalny i wtedy te 3 siły działają z efektem bomby atomowej.

To jest:
1. Poczucie Zazdrości.
2. Poczucie Niezaspokojenia – Niedosytu – Uczucie ciśnienia na więcej.
3. Poczucie Straty – Strachu przed stratą.

Znajdziesz o tym wiele w moich poradnikach oraz na tym blogu.

Pozdrawiam
F.

3 Siły Manipulujące Jej Emocjami
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz