5 największych błędów, które popełniasz przy kobietach

  • by

5 największych błędów, które popełniasz przy kobietachSkuteczne uwodzenie kobiet warunkowane jest pewną drogą postępowania podczas spotkań.
W relacjach z kobietami mężczyźni często nie wiedzą co mają robić i często popełniają pewne błędy oraz zachowują się w sposób, który jest nie atrakcyjny dla kobiet.

Nazywam to błędami krytycznymi które sprawiają że jeśli je popełnisz dalsza cześć waszej znajomości po prostu może nie istnieć.

Nie jest to wina mężczyzn że popełniają te błędy, po prostu nie miał im kto wytłumaczyć pewnych rzeczy, dlatego postępują w taki sposób myśląc że wywoła to pozytywne wrażenie na kobiecie.

1. Jestem miły, grzeczny, jestem sam.
Mężczyźni mają przekonanie że powinni być w stosunku do kobiet nad wyraz uprzejmi i mili, co sprawi na nich dobra wrażenie. Pewnie zauważyłeś ze piękne kobiety nie umawiają się z miłymi facetami, można je zobaczyć w towarzystwie typków których nazwał byś raczej złymi chłopcami. Faceci są zbyt uprzejmi w stosunku do kobiet, one szukają kogoś silnego psychiczne w kim mogłyby znaleźć oparcie, więc niechętnie randkują z kimś kto robi dla niej wszystko czego ona tylko zechce. Ktoś stanowczy jest o wiele bardziej atrakcyjny niż facet który o wszystko się jej pyta i o wszystko prosi. Ktoś taki nie może stać się jej bliski, chyba że jako przyjaciel. Ona szuka mężczyzny o silnym charakterze, który wie czego chce i nie będzie pozwalać jej wchodzić sobie na głowę.

2. Nie przekonasz kobiety logika.
Kobieta postrzega rzeczywistość inaczej niż mężczyźni. Skuteczne uwodzenie kobiet wymaga zrozumienia, że my patrzymy się na wszystko bardziej logicznie, kobiety maja filtr emocjonalny przez co dla niej wszystko przedstawia się raczej jako zbiór emocji. Dlatego też nie uda Ci się przekonać kobiety do różnych rzeczy stosując logikę, ona potrzebuje poczuć te sprawy. Ale możesz dać jej emocje, pozytywne emocje dotyczące czegoś wtedy ona na pewno zapragnie tego. Daj kobiecie emocje o ona w zamian da Ci siebie.

3. Strach przed kobietą.
Wielu facetów boi się podejść do nieznajomej kobiety i zacząć z nią rozmawiać. Wynika to z tego że boją się oni nieznanego, złej reakcji. Prawda jest taka że kobiety uwielbiają być uwodzone, każda z nich naprawdę jest zadowolona kiedy podchodzi do niej nieznajomy mężczyzna który zaczyna ją uwodzić, czuje się ona wtedy bardzo kobieco. Do tego czuje że ten dwugodzinny makijaż i trzygodzinne strojenie przed lustrem miały sens. Nie ma się co oszukiwać, one naprawdę to lubią, więc nie ma się czego bać. Przecież sprawia jej to przyjemność, każdy lubi przyjemne rzeczy. Niestety, okazując niepewność czy brak luzu przy poznawaniu nowej kobiety mężczyzna chcąc – nie chcąc pokazuje słabość psychiczną. I przestaje być atrakcyjny. I dostaje kosza.

4. Nie bój się odrzucenia.
Skuteczne uwodzenie to spekulacja. Tymczasem więkoszość mężczyzn dyskomfortuje strach przed odrzuceniem, kobieta która powie im nie. Czy jest to jednak naprawdę tak straszne ? Czy słowa kobiety „nie chcę z Tobą rozmawiać”, „daj mi spokój” są aż tak złe, że sprawiają że nie możesz z nimi rozmawiać? W tych słowach i reakcjach nie ma nic złego, ot po prostu kobieta jest zmęczona, miała zły dzień. Jeżeli spotka Cię coś takiego, nie powinno Cię to przerażać, powinno wywołać uśmiech na Twojej twarzy a w głowie: „Innym razem pouśmiechamy się razem i spędzimy super czas. Masz zły dzień, ok. ja miałem wczoraj.” Jedna rada, nieprzyjemne jest to co uważasz za nieprzyjemne, a przyjemne jest to co uważasz za przyjemne. Strach przed odrzuceniem nie powinien istnieć w Twojej głowie.

5. Co ludzie powiedzą?
Co ludzie powiedzą kiedy do niej podejdę i zacznę ją uwodzić przy nich wszystkich? Co sobie pomyślą? Często w głowach facetów jest taka myśl, jednak ona jest zgubna, ponieważ blokuje Ciebie. Musisz zrozumieć że Twoje życie to Twoje szczęście, a obcy ludzie których widzisz pierwszy raz na oczy i najprawdopodobniej ostatni, nie mogą mieć wpływu na twoje szczęście. Jeżeli to co oni sobie pomyślą ma sprawić że Ty nie będziesz mógł podejść do tej kobiety i być z siebie zadowolonym, to właśnie pokonała Cię myśl człowieka którego nawet nie znasz. A to jest uległość psychiczna. Musisz uwolnić się z tego stereotypowego myślenia, wiedz że myśli innych czy ich poglądy nie mogą Cię powstrzymać przed robieniem czegoś na co masz ochotę, w tym wypadku przed poznaniem kobiety.

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply