Atrakcyjny(?) facet

  • by

Nie wiem czemu, ale w uwodzeniu błędnie odczytuje się pojęcie atrakcyjności.
Każda kobieta pragnie mieć mężczyznę atrakcyjnego – pewnie wiele razy słyszałeś to stwierdzenie, już Ci tłumaczę na czym ono polega.
Dla wielu mężczyzn facet atrakcyjny to facet, który jest przystojny, jeszcze raz przystojny, i przystojny.
Kolejno wymieniane są cechy odpowiedzialny, odważny, zapewniający poczucie bezpieczeństwa. O takim partnerze marzy niemal niejedna kobieta.
I tutaj mówię stop.
Jedno wielkie mylne stwierdzenie. Dlatego zapomnij o tym co słyszałeś, o tym co niedopowiedziane i słuchaj.
Atrakcyjność – ma ją każdy z nas.
Nie wystarczy być przystojnym facetem, mieć fajnie wyćwiczone ciało, facetem na którego spoglądają wszystkie kobiety, trzeba mieć jeszcze to COŚ aby zaintrygować sobą kobiety.

Kobieta atrakcyjna – bo o takich tutaj mowa – to pewna siebie kobieta, ma wyznaczone cele w życiu, nie potrzebuje akceptacji z zewnątrz. Ona wie, że mężczyźni o nią zabiegają, nie tylko ze względu na to, że jest piękna, ale o to jaka jest.
Ona nie zainteresuje się facetem typu lalusiowatego, który podejdzie do niej i powie: zatańczymy. Tylko takim, który podejdzie, weźmie ją za rękę i zaprowadzi na parkiet.
Powiedz ile razy podszedłeś to pięknej nieznajomej i powiedziałeś: mogę się przysiąść? Po czym odszedłeś ze spuszczoną głową, słysząc odpowiedź: NIE.
Zastanawiałeś się co by było, gdybyś zamiast pytać postępował tak jak pragniesz.
Masz ochotę usiąść? Siadaj! Masz ochotę z nią tańczyć? Uchwyć ją za rękę i zaprowadź na parkiet! Masz ochotę ją pocałować? Całuj, nie pytaj!
Co może odpowiedzieć kobieta, której postawione jest pytanie. Ona zaczyna myśleć, analizować i zazwyczaj odpowiada NIE – bo takie ma widzimisię w danym momencie. Facet odchodzi, ze spuszczoną głową i zastanawia się co zrobił źle. A kobieta? Ona czeka, na kolejnego faceta, który odważy się powiedzieć po co tak naprawdę przyszedł.
Dla kobiety, która ma wysoką samoocenę, facet atrakcyjny to ten, który wie czego chce, i nie pyta się na każdym kroku czy może! Ona docenia w facecie, że widzi w niej coś więcej niż tylko jej atrakcyjny wygląd. Takich, którzy doceniają ją za urodę jest wielu, stań się tym, który doceni w niej coś więcej.
Gdy ona poczuje, że intrygujesz ją, to ona zacznie starać się o Ciebie.
Nie dlatego, że powiedziałeś, że jest ładna/ że jest ciekawą osobą/ że zabrałeś ją na parkiet i tańczyliście w taki sposób jak nigdy odtąd/ ale dlatego, że pociągasz ją.

Ona czuje, że masz to „coś”, coś co chce poznać.
To „coś” nie wynika z Twojego wyglądu – chociaż po części też, w końcu widzi, że dbasz o siebie – ale tak naprawdę intryguje ją Twoja osobowość, to jakim jesteś facetem.
Facetem, który potrafił ją zarówno zaintrygować, zafascynować i wzbudzić w niej pożądanie.
Zastanawiasz się jak to zrobić i czy to w ogóle możliwe?
To nic innego jak kształtowanie swojej atrakcyjności, za pomocą oddziaływania interpersonalnego i wykorzystania siły projekcji emocjonalnej. Pokaż jej jakim jesteś typem faceta: pewnym siebie, lubiącym dobrą zabawę, potrafiącym zapewnić kobiecie bezpieczeństwo i inne cechy, które masz w sobie. Wszystko to demonstruj swoim zachowaniem i samym sobą!
Pozwól powiedzieć o sobie : „on ma coś takiego w sobie, że nie mogę się mu oprzeć” i baw się.

Gwiazda

Leave a Reply