Chcesz bzykać dziewczynę? A jesteś szczery?

  • by

Pozwól sobie być szczerym, posłuchaj sam siebie czego tak naprawdę pragniesz i chcesz. Gdy powoli rano otwierasz oczy otulony jeszcze ciepłą kołderką, pomyśl co chciałbyś dzisiaj zrobić.
Weź prysznic byś świeżo mógł zacząć nowy dzień, nawet jeśli oznacza to rozpalenie w piecu, w czasie gdy woda będzie się grzała, możesz następnie pomyśleć jakie śniadanie chciałbyś zjeść?
Poczuj co Twoje kubeczki smakowe mówią na ten temat i weź zjedz to co one Ci podpowiadają, jeśli nawet miałbyś przejść się do sklepu specjalnie to kupić.
Co łatwiej znajduję się pod ręką, jest złą drogą. Bo nie dajesz sobie tego co naprawdę potrzebujesz. Czas być dobrym dla siebie w końcu. Jesteś przecież najważniejszy i nikt o Ciebie nie zadba tak dobrze jak Ty sam mój drogi przyjacielu. 🙂

Spójrz teraz na swoje relacje z ludźmi, czy są takie jakie byś naprawdę chciał by były? O, znów przychodzi do Ciebie Twój stary przyjaciel zrzęda, który obniża Twój cudowny stan swoimi problemami, dołami i na dodatek mówi Ci jak masz się zachowywać.
Naprawdę chcesz go słuchać? Chyba nie? Co? 🙂 Powiedz mu to:
„Karolku (zbieżność imion przypadkowa) nie chcę mi się Ciebie już słuchać. Jakby to było raz na jakiś czas to ok, ale Ty pier**lisz cały czas bezsensu. Ja chcę znacznie więcej od życia, dlatego jeśli nie zmienisz swojego zachowania, nie będę miał ochoty się z Tobą zadawać.”

Na co Karolek za pewne rozdziawi buźkę pozwalając by szok zakwitł na jego twarzyczce i wykrzyknie „JAK TO?! Co się z Tobą dzieje, przecież zawsze byliśmy takimi serdecznymi przyjaciółmi…” I będzie próbował swoim smutkiem zakłócić Twoje szczęście i zbudować poczucie winy w Tobie. Byś myślał bardziej o nim niźli o sobie. Prawdziwy przyjaciel, co? 🙂

Pomyśl teraz, gdy patrzysz na te literki, co chciałbyś zrobić przyjemnego dla siebie? Ja właśnie pomyślałem o śniadaniu. O. Wracam za 25minut. Pycha, najpierw gorący rosołek, następnie sadzone jajka. A Ty co masz ochotę teraz zrobić? Pomyśl nad tym.

Jak to jest z kobietami? 🙂 Identycznie.
Bądź szczery względem siebie. Tu nie chodzi o super teksty na podryw dziewczyny. Jeśli nie chcesz do niej podejść to widocznie nie jest tak piękna lub nie zachowuje się tak jakbyś tego chciał.
A reszta sprawi, że będziesz chciał do niej podejść i powiedzieć co myślisz. Czemu? Bo jak zaczniesz robić wszystko szczerze względem siebie, to zaufaj mi. 🙂 I teksty na podrywanie dziewczyny wypłyną prawdziwie z Ciebie.
Aż w pewnym momencie będziesz się czuł tak cudownie spełniony, że nie przyjdzie Ci do głowy myśl czemu nie miałbym jej poznać skoro tego chcę! A im dłużej na nią patrzę tym bardziej tego chcę. I z tymi samymi słowami zapoznaj się z nią. Jak nauczysz się słuchać siebie i swoich uczuć zacznij się nimi dzielić z ludźmi, pewny siebie, wrażliwy facet, wiedzący czego chce jest bardzo pożądany.
Będziesz się źle czuł, jeśli nie będziesz dobry dla siebie i robił tego czego chcesz.
Twoje myśli są najpiękniejszymi schematami, rutynami, a dlaczego? Bo są Twoje i jesteś w 100% spójny gdy je przedstawiasz. Bo są Twoje i wszystko płynie z Ciebie naturalnie.

To co dziś chcesz zrobić w tak piękny dzień? 🙂

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply