CO kobieta myśli gdy ją podrywasz, sekunda po sekundzie

  • by

Udzielę Ci wskazówek, które wskażą Ci jak postępować z kobietami w klubie dyskotekowym czy też pubie, w taki sposób byś już nigdy więcej nie stał i podbierał ściany, sączył piwa spoglądając jak kobieta która Ci się podoba, wychodziła z klubu sama bądź innym facetem – tak z innym facetem…nie z Tobą!
Chyba, nie pozwolisz by to co najlepsze z życia wymykało Ci się z rąk, tylko dlatego że nie wiesz co zrobić, jak postąpić…
Pomyśl ile razy zdarzyła Ci się sytuacja, kiedy w klubie widziałeś piękną kobietę jednak było w Tobie coś takiego, co hamowało Cię przed podejściem do niej i nie wiedziałeś jak poderwać dziewczynę, która wprawiła Cię w osłupienie?
Spoglądasz na nią, widzisz jak się uśmiecha, puszcza Ci oczko, a Ty stoisz i zastanawiasz się: czy to aby na pewno do Ciebie, co zrobić czy podejść czy nadal stać w miejscu, a co najważniejsze jak się zachować…I właśnie wtedy zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś jeszcze gotów…A gdy już nabierasz odwagi, podchodzisz, ale wszystko przebiega zupełnie inaczej niż się spodziewałeś…
Zastanawiasz się dlaczego?
Odpowiedź jest prosta.
Kobieta nie idzie do klubu po to by posiedzieć. Ona idzie z nastawieniem: chcę poznać fajnego faceta. Faceta, z którym będę się świetnie bawiła, który na co dzień wyrwie mnie z szarej rzeczywistości.
Nie faceta, który przez kilka minut zastanawia się czy podejść do niej czy nie.
Ona chce faceta pewnie stąpającego po ziemi. Nie takiego, który podejdzie i na pierwszy ogień już się spali…Ona chce poczuć ten flirt na sobie…
Gorący flirt.
Jak poderwać dziewczynę? Zauważ, że to co łatwo dostępne nie przynosi takiej satysfakcji jak to, co zdobywa się przez dłużysz czas…Takie właśnie są kobiety. One nie chcą faceta, który już na jedno skinienia palcem jest obok niej. Ona chce flirtu, gorącego flirtu.
Zastanów się ile razy widziałeś, kobietę podchodzącą do obcego faceta?
Rzadki widok, prawda?
Tak jak Ci wcześniej pisałam, kobieta idzie do klubu by poznać faceta, ale inicjatywa musi wyjść z niego samego, ponieważ ona…ona ma w sobie opory!
Tak dobrze czytasz…opory! Zastanawiasz się na czym one polegają, otóż mój czytelniku kobieta ma w głowie pewien stereotyp: to facet podchodzi do kobiety nie ona do niego.
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym co czuje kobieta spoglądającą na Ciebie?
Powiem Ci. Ona zastanawia się jakim jesteś facetem, co by było gdyby podeszła do Ciebie, co ma powiedzieć jak się zachować by zwrócić na siebie uwagę, tak by on to docenił.
Opowiem Ci teraz sytuację, która wydarzyła się kilka dni temu. Może wydać Ci się to niemożliwe, ale takie niestety są realia…
Jestem na dyskotece z moją koleżanką nastawioną na poznanie nowych facetów. Dodam że jest bardzo atrakcyjna.
Nagle spoglądam na nią, wymienia spojrzenia z facetem stojącym naprzeciwko nas.
Po czym mówi: Aśka chodźmy do niego, zróbmy coś chcę go poznać.
Widać chłopak zainteresowany, ale stoi tylko i spogląda…
Mówię do niej, to podejdź i rozpocznij rozmowę, po czym z jej ust padają pytania: ale co ja mam mu powiedzieć, o czym nagle rozmawiać jak się zachować…
Nakierowałam ją odpowiednio, po czym już cały wieczór spędzili razem wymiana numerów telefonu, spotkania i gorący flirt…
Uważasz, że to niemożliwe?
Niestety – prawdziwe. Takie właśnie podejście do mężczyzn reprezentuje 3 kobiet w klubie.
Wielu facetów filozofuje jak poderwać dziewczynę. Kobieta chce poznać kogoś ciekawego, interesującego, kogoś z kim rozpocznie flirt…jednocześnie sama nie zawsze ma odwagę by go rozpocząć, obawiając się porażki.
Teraz spójrz na siebie. Czy te sytuacje nie są Ci znane?
Ty masz opory przed podejściem do NIEJ, ona sama tego nie zrobi bo czeka na CIEBIE, na Twój krok…i w taki właśnie sposób oboje wychodzicie sami z klubu, powtarzając sobie może kolejnym razem się uda.
Czy nie uważasz, że najwyższa pora coś zmienić?
Miłej zabawy.

Gwiazda

CO kobieta myśli gdy ją podrywasz, sekunda po sekundzie
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz