Co Robić Na Randce aby Błagała o Więcej

  • by

Co Robić Na Randce aby Błagała o WięcejWażna uwaga – jeżeli zaczynasz kontakt i z miejsca zakładasz, że musisz iść i udowodnić swoją wartość, pokazać się jaki jesteś super – to one zauważą, że starasz się przypodobać i zaczną stawiać Ci wyzwania.

Jeżeli zaczynasz kontakt na luzie i traktujesz dziewczyny z poziomu selekcjonera, który ma jakieś wymagania, a póki co po prostu z nimi rozmawiasz – interakcja biegnie zdecydowanie łatwiej.

One ciągle grają w Twoją grę, z tą różnicą, że Ty przyszedłeś z innymi zasadami swojej gry. Problem facetów leży w tym, że zbyt szybko stają się łatwo osiągalni dla lasek.

Nawet jeżeli widzisz, że ona się Tobą ekscytuje, wypytuje skąd jesteś, co lubisz, dotyka Cię w trakcie rozmowy, stresuje się delikatnie – nie pakuj się od razu w odwzajemnianie wszystkiego myśląc, że już ją zdobyłeś.

Daj jej przez pewien czas chełpić się myślą „on jest fajny, koniecznie muszę go mieć”.

Jeżeli rzucisz się jej na szyję od razu po tym jak zauważysz, że ona na Ciebie leci – to zniszczysz te emocje, ona już nie będzie miała w głowie „koniecznie muszę go mieć”, zamiast tego zda sobie sprawę, że jesteś łatwy i już cała bajka z flirtem minęła. Już wszystko rozstrzygnięte.

A gdzie emocje, gdzie zabawa?
Gdzie wyzwanie?
Gdzie zdobywanie faceta?

Odbierasz jej wszystko co najlepsze, kiedy ona zaczyna się mocniej Tobą interesować, a potem dziwisz się, że to zainteresowanie spada.

„O co chodzi, była taka zainteresowana, ja to tylko odwzajemniłem i ona przestała?”

Jeżeli ona poczuje, że owinęła sobie Ciebie wokół palca po 5 minutach czy 5 godzinach – stracisz ją bezpowrotnie.

Kiedy widzisz, że zainteresowała się Tobą mocniej, znaczy to, że ma w głowie „chcę go mieć, chcę go teraz”. Nie możesz jej tego zbyt szybko dać. Ona chce tak myśleć o facecie, chce tak się czuć, fantazjuje o takim, o którym by tak myślała.

Twoim celem jest zachować jak najdłużej wszystkie jej obawy i nadzieje o tym, co może być między wami.

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply