Czemu Ona Nie Chce Tego Z Tobą Robić…

  • by

Masa mężczyzn ma istotne fantazje seksualne, które chciałaby przeżyć i koncentrując się już chociażby tylko na tych, które chcieliby przeżyć we dwoje (nie w trójkątach czy wyżej), wielokrotnie pojawia się stwierdzenie:

Chciałbym coś takiego, ale życie, przecież Andżelika to porządna dziewczyna…

Ja nakieruję Cię wobec seksu w jedną tylko stronę – masz pragnienia? Dowolne? Rozwiń je w dziewczynie.

Wielu facetów sprawia sobie samemu problem, poprzez nastawienie wobec wielu kwestii seksualnych w relacji z kobietą.

Im samym pewne rzeczy wydają się… złe?

Widzisz, problem polega na tym, że kobieta ma określone fantazje (ma ochotę na seks na pianinie, albo w centrum handlowym w przebieralni, chciałaby abyś zlał jej pupę pejczem z sexshopu), ale nie chce wyjść przed Tobą ani nikim na:

  • dziwkę;

  • łatwą imprezówę;

  • niewyżyte ścierwo;

  • pojebaną nimfomankę;

Teraz wyobraź sobie częstą sytuację – dziewczyna komunikuje facetowi o swoich fantazjach, a on do niej „pogrzało Cię, coś takiego, w takim miejscu, ale Ty masz wyobraźnię, za dużo z Patrycją przebywasz.

Wiesz jak ona się wtedy czuje?

Jak gówno, które zdało sobie sprawę, że wyszło na kogoś jeszcze bardziej gównianego. Ona czuje się źle.

Otworzyła się ze swoja fantazją facetowi (co powinieneś wiedzieć, że jest dla niej trudniejsze niż dla Ciebie), a on ją spławił.

Jeżeli chcesz mieć dziewczynę otwartą na wszystko, sam musisz się otworzyć na jej subtelne myśli.

Czemu Ona Nie Chce Tego Z Tobą Robić...

Dla Ciebie może nie być szalonej różnicy między seksem na pianinie, a łóżku, za to chcesz seks z nią i jej przyjaciółką – idź na pianino, otwórz się – i będzie wam łatwiej.

Urozmaicenie życia seksualnego nie polega na jednostronnych poświęceniach czy fantazjach, ale na tym, że oboje podążacie za swoimi fantazjami wzajemnie dbając o ich realizację dla siebie.

Przestań się wstydzić.

Jeżeli czujesz, że masz fantazję związać ją i zlać jej pupę, opowiedz jej o tym, opowiedz co czujesz, co myślisz kiedy sobie to wyobrażasz. Opowiedz jak bardzo tego chcesz.

To działa na nią tak samo, jak na Ciebie zadziałałby fakt, że ona opowiada o jej ulubionym sposobie robienia Ci loda.

I opowiada, że odpływa, kiedy ma go w ustach, a następnie Tu językiem wnikasz w jej szparkę i znowu każesz jej brać go do ust. Ona to KOCHA. Jak się wtedy czujesz?

Dobrze? Fajnie?

Pozwól jej to poczuć.

Jeżeli chcesz przeżywać seks tak jak marzysz, musisz to umieć zainicjować ze swoją partnerką – ona w 95% fantazji będzie chciała tego co Ty powiesz, że chcesz – tylko musisz mieć odwagę.

Ona jej nie ma najczęściej.

Dziewczyna zbierze się na odwagę i powie, że chce seks w centrum handlowym w szatni, a Ty odpowiesz że ją pogrzało.

Myślisz, że otworzy się znowu? Jak ona się poczuje?

Co czujesz, kiedy całujesz sutki? Czujesz ekstazę. Więc uwierz, że z racji czysto biologicznych, ona czuje to samo całując Twoje krocze, tors, jądra, usta.

Po prostu ta sama chemia uwalnia się w organizmie i daje odczuć emocje.

Kobieta często lubi czuć silę – być obezwładniona czymś lub obezwładniona faktem siły mężczyzny, który może ją wziąć na wszystkie strony tak ooOooO.

Koleżanka po grillu napisała mi sms:

Budzisz mnie w środku nocy całując każdy milimetr mojego ciała zaczynając od stóp, przesuwając ku górze.

Delikatnie muskasz ustami moje nagrzane ciało. Sprawia mi to nieopisaną przyjemność.

Dochodzisz do moich piersi, języczkiem je muskasz, uwielbiam to więc jęczę, zagryzam wargi i z rozkoszy zaciskam pięści na pościeli.

Idziesz wyżej, muskasz moją szyjkę, dmuchasz mi delikatnie do uszka, całujesz mnie w usta, dłońmi przejeżdżasz po moim ciele.

Delikatnie gryzę Ci uszko i wbijam palce w łopatki. Podkurczasz moje nogi języczkiem muskasz moją szparkę, wyginam ciało w rozkoszy i jeszcze głośniej.

Nie wytrzymujesz dłużej i wchodzisz we mnie najpierw powoli, później coraz szybciej narzucasz tempo (…)” – Nie chce mi się przepisywać całego.

Sęk w tym, że ona otworzy się przed Tobą wtedy gdy zakomunikujesz jej, że tego oczekujesz oraz jednocześnie Ty staniesz się w tym względzie bardzo otwarty.

To żałosne, jak faceci sabotują fantazje swoich kobiet, a potem dziwią się, że:

  • Ona nie jest kreatywna seksualnie;

  • Ona robi z kimś innym te rzeczy, a ze mną nie;

Nazwiesz ją wtedy dziwką… a prawda jest taka, że dziewczyna miała swoje potrzeby, swoje pieprzone fantazje, których z kimś takim jak Ty nie mogła zrealizować, bo przytykał jej dziób, kazał być porządną, podczas gdy ona chciała tyle rzeczy… i nadal chce, więc robi je z kimś innym.

Np. z kimś ciekawym, kogo poznała na baletach, kto zna jej potrzeby fizyczne i emocjonalne i chce je zaspokoić.

Jesteś tym kimś Ty, czy jest Twój konkurent?

Ja poznałem wiele kobiet przez wiele ostatnich lat, uwierz mi na słowo kiedy piszę, że ona pragnie być dziwką w łóżku, przyjaciółką kiedy się przytulacie, wspaniałą matką i jeszcze raz zajebistą dziwką w łóżku.

Nie odbieraj jej tego, przenigdy.

F.

Leave a Reply