EFEKT ZAKOCHANIA

 

EFEKT ZAKOCHANIA

„Jak Wywołać Efekt Zakochania w Dziewczynie,

 

Która Ci Się Podoba…?”

 

 

Na pewno kojarzysz motyw „Dnia Świstaka” z wielu filmów?
Bohater przeżywa w kółko ten sam dzień, który następnie powtarza się od początku i może zrobić wszystko inaczej, bez konsekwencji, próbować na różny sposób bez końca.

Gdybyś miał taką możliwość, to z biegiem prób odkryłbyś pewne zależności, reguły, recepty na reakcje i ułożyłbyś tak schemat swoich działań, że zakochałbyś laskę w sobie na zabój.

Gdyby nawet za każdym jednym razem było tak, że spotykasz ją w sytuacji innej od poprzedniej, to opanowałbyś z czasem Ten Wzór.

 

„Czy Wiesz, Że Nie Musisz
Wynajdywać Koła Po Raz Drugi…?”

Ktoś już zrobił to przed Tobą.
I opracował gotowe rozwiązania.

Otrzymasz gotowe wzory i schematy. Wywołanie Zakochania jest ROZPRACOWANE.

 

Który z tych problemów dotyczy Ciebie?

co zrobić, aby ona się zakochała, a nie tylko randkowała?
mamy ze sobą kontakt, ale ona się w ten sposób we mnie nie zakocha;
podoba mi się dziewczyna i chciałbym z nią być;
chcę poznać dziewczynę, która zakocha się we mnie na zabój;
boję się coś robić w jej kierunku, bo umiem za mało, by mieć gwarancję że nie spieprzę;
nie umiem zakochiwać w sobie dziewczyn, to wszystko są zawsze przypadki;


Problemów jest najpewniej jeszcze więcej, bo jedne wynikają z drugich.

EFEKT ZAKOCHANIA

Czy gdybyś mógł poznać metody, ugruntowane na poziomie biochemii hormonów, wywołujące prostymi sytuacjami stan identyczny z zakochaniem – którego ona doświadcza w Twojej obecności – łączy z Tobą i utrwala w sobie – który działa bez względu na charakter i ego, ponieważ działa na poziomie tego, z czego w następstwie odczuwane są w mózgu emocje – dosłownie jak za pomocą tabletki zakochania – i mógłbyś to zastosować na dziewczynie i osiągnąć efekt silnego zbliżenia – uznałbyś to za manipulację, odpuścił i dał innym korzystać z życia?

Myślę, że każdemu zależy na szczęściu, zarówno swoim jak i tej cudownej osoby. Niestety, zakładanie że gdzieś jest i czeka Twoja druga połowa i jak ma pokochać to pokocha, bez metodycznej ingerencji – to romantyczny film/książka, a nie życie.
W prawdziwym życiu – Ty po prostu chcesz tą dziewczynę i jeśli naprawdę jej pragniesz, zrobisz wszystko, by mogła być Twoja i dzielić z Tobą szczęście.

Jak Ty z nią nie będziesz, ona będzie z kimś innym.
Zawsze tak jest.
Dotychczasowy problem polegał na tym, że dawałeś z siebie co mogłeś lub przynajmniej chciałeś, ale te sposoby to i tak strzał „na oślep” i wielka loteria, w większości kończąca się niczym.
Jakbyś wtenczas znał lepszy sposób, nie zawahałbyś się. Ponieważ nie znałeś, do dziś nie wiesz, jakby to było otworzyć razem z nią butelkę dobrego wina we dwoje. Życie Tobie mija, a okazje uciekają.

 

Istnieje opcja, polegająca na tym, że…

EFEKT ZAKOCHANIA

Wszystkie emocje jakie czujemy, mają „od kuchni” podłoże w określonych substancjach psychoaktywnych, które wydzielane są mechanicznie przez cały czas w zależności od wrażeń z otoczenia zewnętrznego.

Wszystkie te mechanizmy sprowadzają się w konsekwencji do stymulowania umysłu kobiety do wydzielania określonych hormonów.
Gdy serotonina zalewa umysł, czujemy szczęście. Gdy dopamina, czujemy motywację. Gdy oksytocyna, czujemy więź emocjonalną.

Tych kluczowych hormonów nie ma zbyt wiele i da się je wywołać w prostych równoległych sytuacjach, bardziej przyziemnymi sprawami.

Istnieją metody, dzięki którym ona przeżyje to wszystko przy Tobie, odpowiednie stymulanty napłyną do jej mózgu w wyniku reakcji, jaką jest biologiczny mechanizm doświadczania tych uczuć.

Kontekstowo, zostaną one połączone z Tobą, ponieważ w pamięci ewidentnie „widnieje”, że te mechanizmy zostały uruchomione gdy byłeś przy niej oraz wtedy właśnie trwały.

Otrzymasz w efekcie stan pracy mózgu identyczny ze stanem zakochania.

Możesz stymulować jej mózg do wydzielenia tych „półproduktów” zakochania w wyniku spędzanego razem czasu, a znając niezbyt skomplikowane zasady progresji emocjonalnej (są fajnie wytłumaczone), możesz szybko przeprowadzić ją poprzez odpowiedni koktajl emocjonalny.

EFEKT ZAKOCHANIA

51 stron PDF (2 158 KB)
Bezpłatny do 6. grudnia 2014, 23:59

 

 

 

EFEKT ZAKOCHANIA
EFEKT ZAKOCHANIA

Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz