Dlaczego Ona Mnie Nie Chce?

  • by

Dlaczego Ona Mnie Nie Chce?Z niedoświadczenia i bezpieczeństwa zachowujesz się „porządnie” i w sposób wyważony przy kobietach, których wcześniej nie znałeś. Wydaje Ci się, że to sensowna droga.

Z bezpieczeństwa moralnego, ona zachowuje się porządnie przy facecie, którego poznała, który jest fajny i poukładany i kulturalny. Nie może wyjść przed nim na „gorszą”.

Tak jak Ty masz ochotę wpoić się w jej usta, ale brak Ci odwagi by odpowiednio to zakomunikować po 5 minutach, tak ona ma ochotę na często odważniejsze fantazje, ale musi zachowywać się porządnie przy kimś, kto zachowuje się tak porządnie przy niej.

Większość stara się złapać z nią lepszy kontakt i dobrze przed nią zaprezentować.

Większość stara się dobrze zabłysnąć na tej imprezie, stara się dobrze wypaść w jej oczach, uzyskać akceptację swojej osoby, chce zaimponować dziewczynie i uniknąć odrzucenia.

Rozmawiając z nią zachowujesz się pod nią, za cenę akceptacji i dostępu do jej ciałka.

Wydaje Ci się, że jeżeli postarasz się i zrobisz na niej niesamowite wrażenie (jakoś), to uda Ci się zyskać jej przychylność i ona się z Tobą umówi.

Kobieta statystycznie obcuje z mężczyznami, którzy w większości będą zachowywać się pod nią – dopasowywać poglądy, przedstawiać jej wizję swojego świata, która pasuje do jej poglądów i będą starali się „robić wrażenie”.

F.

Leave a Reply