Doceniaj ją TYLKO za jej UNIKALNE cechy

Dla fajnej dziewczyny, która jest inteligentna, ma ambicje i aspiracje, docenienie jej za pośladki i biust to zdecydowanie za mało. Docenianie jej za wygląd to za mało. Ona oczekuje że Ty docenisz w niej jej unikalne cechy.
W tym momencie przecudna brunetka z biustem D wcale nie musi być taka niedostępna – tylko zacznij doceniać jej wnętrze, nie ciało. 90% facetów doceni w niej w głównej mierze wygląd i będzie chciało z nią przebywać za ciało. Dla niej to jest już nudne. A ja doceniam ją za to, że ona i ja potrafimy relaksować się przy muzyce poważnej, oboje wiemy jak smakuje Frozen Bellini i uwielbiamy specjalny smak redbulla o poranku i wspólne bieganie o wschodzie słońca wzdłuż plaży. Podoba mi się w niej jej ekspresywna osobowość. Teraz fajne ciało jest tu tylko czymś wyjściowym.
Jako atrakcyjny facet masz wokół siebie pełno kobiet z fajnym ciałem. Selekcja więc polega na tym, które z nich są na tyle wartościowe, abyś poświęcał im swoją uwagę.

Zapamiętaj: jeżeli będziesz prosił się o tyłek każdej ładnej laski jak leci, ryzykujesz okazania się jej w świetle przeciętniaka, który cierpi na deficyt se-su bo jest mało ciekawy. Będzie chciał dymać każdą laskę, która tylko ładnie wygląda.

Zastanów się jakiej kobiety szukasz. Zapamiętaj, ciało jest wyjściowe. Zastanów się jakich cech unikalnych szukasz w kobiecie, jaka chcesz aby była.
Nawet w wypadku przygód jednonocnych o wiele więcej przyjemności płynie z seksu, kiedy zbudowaliście między sobą emocjonalne napięcie, kiedy czujesz jakieś wibracje w jej kierunku, a ona w Twoim.
Nie ma nic gorszego niż obudzić się obok kobiety, która jest dla Ciebie nic nie warta, poza cyckami i dupą. Wówczas 90% przyjemności z seksu to chwalenie się kumplom, po tym jak skończyłeś się pocierać.
Chyba chcesz jej pokazać, że wymagasz od siebie i od niej czegoś więcej?

Wyobraź sobie przez chwilę, że ubierasz się w skórę mężczyzny marzeń jednej z atrakcyjnych kobiet. Wiesz, że cokolwiek się nie wydarzy, jesteś teraz księciem z jej fantazji i ona tak Ciebie odbiera. Widzisz ją i widzisz jej uśmiech z daleka.
Podchodzisz do niej z emanującą z Ciebie pewnością, zadowoleniem i relaksem. Cokolwiek się nie stanie będzie fajnie. Ona rzuca się Tobie na szyję, a Ty ujmujesz jej dłoń i wskazujesz na wyjątkowe miejsce, do którego zawsze chciałeś zabrać taką osobę.
Idziesz z nią dumnie trzymając ją za rękę, a cały świat dokoła jakby zwolnił i w ogóle nie brał udziału w Waszej wspólnej fantazji.
Trzymasz ją mocno i widzisz jak szczęśliwą istotką jest przy Tobie, sam rozumiesz ile uśmiechu jej dajesz i czego od niej wymagasz.
Jak się wówczas czujesz?
Tego właśnie uczucia brakowało Ci na poprzednich spotkaniach.

Pozdrawiam
F.


PS: Jeżeli interesuje Cię to co czytasz,
możesz skorzystać z darmowego KURSU, jaki przygotowałem dla Ciebie, aby zebrać wiedzę w CAŁOŚĆ:.

Ten podręcznik jest CAłKOWICIE darmowy,
jednak dziĘki zawartej w nim wiedzy,
Twoje rozmowy z kobietą już NIGDY nie będą takie same.

Ten niezwykły materiał udostępniam tutaj:Doceniaj ją TYLKO za jej UNIKALNE cechy
Doceniaj ją TYLKO za jej UNIKALNE cechy

Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz