Dowody – NIE warto zdradzać

  • by

Do przemyślenia mam dla Ciebie następującą rzecz –
Załóżmy, że standardowy pan X i pani Y wchodzą ze sobą w związek odczuwając wobec siebie emocje.
Pan X ma 100% energii do wystrzelenia i Pani Y ma 100% potencjału uczuć se-sualnych do rozdysponowania.
Klasycznie, Pan X będąc mocno zakochany, tudzież Pani Y, skoncentrują na sobie powiedzmy 87% tej energii, a 13% zostanie wystrzelone na zewnątrz.
Bo ktoś się podoba, bo jest fajny, bo się fajnie rozmawia a to tylko rozmowa przecież – a czemu się ta rozmowa niby tak podoba? Bo słowa fajnie brzmią? Język polski nagle jest piękny? Byle tematy są nagle aż tak ciekawe?
NIE – uderza to w nasze mechanizmy se-sualne i DLATEGO się dobrze rozmawia, a czas biegnie galopem niezauważenie.
Ale by radość z czegoś zewnętrznego odczuć – nie mówiąc już o klasycznych zdradach bo to w ogóle jest dekoncentracja – ale choćby flirtu, rozmowy, zaczepek, tej satysfakcji że se-sualnie się podobasz komuś – to by TAKIE COŚ ODCZUWAĆ, siłą rzeczy koncentrujesz energię se-sualną poza partnerem, koncentrujesz to na tej osobie, dlatego jest Ci tak miło. Dlatego dotyk w rozmowie jest fajny.
A tłumaczenie później, że to była tylko rozmowa, że nic nie miało miejsca, warte jest tyle co zeszłoroczny śnieg!
Lizanie się, seks, dotykanie to tylko PRZEJAWY koncentracji energii se-sualnej na osobie z zewnątrz.
Tylko koncentracja 100% na swoim związku może dać Ci MAXYMALNĄ extazę.
A ten narkotyk (fenyloetyloamina, wyzwalająca dopaminę, serotoninę, noradrenalinę, oksytocynę, wazopresynę u mężczyzn) jest tak zajebisty, że polecam MAKSYMALNĄ dawkę.
Jeśli jesteś w związku, w którym emanujesz energią se-sualna choćby trochę na zewnątrz poprzez flirt i figle z kimś innym, to tyle mniej kumulujesz energii wewnątrz i mogą zacząć albo się rozmijać poziomiem czestotliwosci (w sensie inna rama uczucia), albo przestac wchodzic w tak silną synergię, bo partnerzy zużywają tą energię na zewnatrz zamiast na siebie.
Wiesz, związek, para, oddanie, rozwijanie energii, uczuć i emocji wewnątrz, nie marnowanie energii se-sualnej na zewnątrz
Kumulując tę energię można doznać emocji zakochania na poziomie wręcz ekstazy, ale to wymaga nie wytracania ich na świat zewnętrzny.
Mało kto tak myśli, bo malo kto umie skoncentrowac 100% energii wewnatrz 2 osób. To wręcz po części ezoteryczne, nie tylko psychologiczne.
Zazwyczaj, myśli się o tym, że jakiś wakacyjny flirt na odosobnieniu jest fajnym, miłym i niewinnym odświeżeniem.
Zobacz co się właśnie stało – kiedyś to ONA była przecież przedmiotem Twojej fascynacji.

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply