Dwa nierozłączne elementy sukcesu z kobietami

  • by

Dwa nierozłączne elementy sukcesu z kobietami Zacznijmy od podejmowania ryzyka. Każdy uwodziciel podejmuje ryzyko. Po prostu jeśli chcesz odnosić sukcesy z kobietami musisz nauczyć się podejmować akceptowalny poziom ryzyka, bawić się nim a nawet pokochać go. Większość facetów uważa, że ryzyko odrzucenia przez kobietę jest zbyt duże i nie podejmuje go, lub przez to podaje się zbyt szybko. Prawda jest taka że jest to tylko kwestia interpretacji. 

Zastanówmy się przez chwile jakie ryzyko ponosisz podczas interakcji lub podejścia do kobiety. Zakładając najgorszy przypadek dziewczyna może powiedzieć że: ma chłopaka, abyś dał jej spokój, zezłościć się na ciebie, wkurzyć się, mógłbyś wyjść na głupka, ośmieszyć się.

Bądźmy szczerzy żadna z tych rzeczy nie skrzywdzi cię w jakikolwiek znaczący sposób, ani nie jest to coś z czym nie poradziłbyś sobie. Tak naprawdę większe ryzyko ponosisz prowadząc samochód, czy też przechodząc przez pasy. Jeśli nie nauczysz się podejmować w uwodzeniu akceptowalnego poziomu ryzyka i cieszyć się nim daleko nie zajdziesz.

Wytrwałość
. Niezwykle ważna cecha. Możesz zmieniać metody i cele, ale dopiero przy odpowiedniej wytrwałości osiągniesz sukces. Wiele już zostało powiedziane w tej kwestii, ale chyba nic lepiej nie pokaże Ci czym tak naprawdę jest wytrwałość jak historyjka pewnego ogrodnika i wiewiórki.
Ogrodnik miał karmnik dla ptaków, ale każdego dnia wiewiórka wykradała z niego nasiona. Ogrodnik próbował wszystkiego, różnego rodzaju pułapek i zabezpieczeń, ale sprytny wiewiór i tak po jakimś czasie znajdował sposób, aby wykraść nasiona. Ogrodnik jednak był wytrwały wiec udał się do miasta do sklepu ogrodniczego i zakupił karmik z odpowiednimi zabezpieczeniami – super mega antywiewiórkowy karmnik. Najlepszy w swojej klasie za jedyne 999.99 złotych.
Ogrodnik pomyślał sobie, że to masa pieniędzy jak na karmnik, ale producent zapewniał, że żadna wiewiórka nie ma z nim szans poza tym sprzedawca dał słowo, że zakup jest wart każdego wydanego grosza. Ogrodnik zadowolony zainstalował nowy karmnik, ale nawet ten najnowszy cud techniki, wiewióra pokonała w przeciągu tygodnia.
Ogrodnik wpadł w szał pojechał do miasta wypomnieć wszystko sprzedawcy. Ten po wysłuchaniu ze stoickim spokojem odpowiedział, że nie ma czegoś takiego jak 100% antywiewiórkowy karmnik.
Ogrodnik wpadł w furie „jak to nie, a opis na pudełku, a co z reklamami… itd.” Sprzedawca uspokoił go i obiecał zwrot pieniędzy ale przedtem zadał pytanie:Ile czasu poświęcił pan dziennie na próbach powstrzymania wiewiórki przed kradzieżą nasion ? 
Ogrodnik przyznał szczerze ,że ok. 2 godziny dziennie plus/minus jedna godzina.

Wtedy sprzedawca spytał ogrodnika,
jak myśli ile czasu poświeciła wiewiórka dziennie na próbach kradzieży nasion?
Ogrodnik zaczął się zastanawiać i wtedy sprzedawca odpowiedział na swoje pytanie:
„prawdopodobnie każdą minutę swojego wiewiórkowatego życia”.

Puenta jest taka, że jesteś w stanie zdobyć każdą kobietę, jeśli będziesz mieć taką wytrwałość jak wcześniej opisana wiewióra 😉
Bądź wytrwały. Nigdy nie poddawaj się w dążeniu do swoich celów, bo najczęściej przegrywają ci, którzy poddają się zbyt wcześnie.

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply