Facet ma swoje zdanie

  • by

My kobiety lubimy, gdy facet ma swoje zdanie, gdy potrafi postawić na swoim i np. Powiedzieć: Nie, dzisiaj idziemy na spacer a nie do kina. Facet powinien umieć dominować i okiełznać kobietę. Nie masz być chłopcem który robi wszystko co kobieta chce, odsuwać krzesła itp., no ale żebyś też nie zamknął dziewczynie drzwi przed nosem, nic nie zaszkodzi jeśli przepuścisz ją w przejściu. Chyba nie chcesz by wasze relacje wyglądały na zasadzie: przynieś podaj pozamiataj, a ja będę leżeć i pachnieć.
Wiem, że tego nie chcesz i powiem Ci, że z pozoru wydaje się, że jak będziesz spełniał każde kaprysy i zachcianki kobiety wasz związek będzie trwał. Może i Cię rozczaruje teraz ale niestety nie.
On skończy się szybciej niż myślisz. Kobieta nie chce służącego, lokaja czy szofera to jej się znudzi. Ona chce faceta który wniesie coś do jej życia, napełni je emocjami. Kobieta chce silnego faceta przy sobie przy którym będzie mogła czuć się bezpiecznie.
Problem większości płci męskiej polega na tym, że zbyt szybko podaje się kobiecie na tacy, bo chce mieć w końcu dziewczynę. Jesteś więc wtedy łatwym, a nawet zbyt łatwym łupem, który nie zajmie wiele czasu i miejsca w życiu kobiety. Będziesz wtedy tylko zabawką w jej rękach. A tego przecież nie chcesz.
Kobiety lubią was kwalifikować.
Np.
Kiedy kobieta wypytuje się Ciebie o to skąd jesteś, o Twoje zainteresowania, szuka z Tobą kontaktu dotykowego podczas rozmowy, widzisz wtedy, że się interesuje Twoją osoba, flirtuje z Tobą, to jest normalne, ale rzecz polega w tym byś od razu nie wpadł w jej pułapkę. Bądź trochę tajemniczy, lekko zdystansowany. Niech się bardziej postara. Daj się jej nacieszyć myślą, ze jesteś fajnym i wartościowym kolesiem. Postaw jej lekkie wyzwanie, niech to ona bardziej zabiega o Ciebie, a nie odwrotnie. Niech w jej głowi zrodzi się myśl, że koniecznie musi Cię mieć. To jest jej gra.
Kobieta wyczuwa faceta, a gdy od razu odwzajemnisz to wszystko, myśląc że ją zdobyłeś ,ona zrobi krok w tył. Pomyśli, że jesteś zbyt łatwy, a my kobiety takich mężczyzn nie lubimy. Wtedy nie będzie już myślała, że musi Cię zdobyć skoro ma Cię na wyciągnięcie dłoni. Cała bajka o flircie, zdobywaniu którą sobie wykreowała pryśnie.
A to nie o to chodzi, kobiecie potrzebne są emocje, zabawa, zdobywanie faceta. To nas nakręca. Więc nie zabieraj nam tego co najlepsze.
Nie chcesz przecież, żeby kobieta dała Ci miano łatwego kąska, a zrobi to jeśli w ciągu kilku minut dasz jej się owinąć wokół palca. A co najważniejsze straci zainteresowanie Twoją osobą. A Ty pozostaniesz z pytaniem: przecież była taka zaintrygowana moją osobą flirtowała ze mną i? I co? Co poszło nie tak? A ja powiem Ci że wszystko, cały fundament. Spaliłeś sobie drogę do jakiegokolwiek spotkania, zbliżenia czy nawet związku z nią.
Chcę Ci pomóc byś nie popełniał takich błędów i dowiedział się co cenimy w facetach… Chcę byś potrafił grać z kobietami, omijając ich pułapki, by nie stracić jej na zawsze.
Kiedy widzisz, że kobieta się Tobą interesuje, flirtuje z Tobą, uświadom sobie, że ona postawiła sobie cel zdobycia Ciebie. Ty natomiast w takiej sytuacji nie możesz zbyt szybko pokazać jej, że już Cię ma, że chcesz z nią być.
My kobiety musimy mieć podwyższoną troszkę poprzeczkę, lubimy się o coś starać, zabiegać o was. Więc taki facet który jest niezbyt dostępny dla nas jest lepszy i bardziej pociągający niż ciepły miś po którym dostaniemy mdłości.

J.J.

Leave a Reply