Gen Zdrady wg. Szkoły Uwodzenia

Gen Zdrady wg. Szkoły UwodzeniaNie będę wcale ukrywała, że tak jak wśród mężczyzn tak i wśród kobiet są „łowcy”. Typ kobiet który po prostu lubi zaliczać. I tutaj nie ma związku punkt 1 czy 4. Te kobiety po prostu takie są. Zdradzają w taki sam sposób jak faceci.
One są jak płeć męska: lubią zdobywać, zaliczać i przede wszystkim zwyciężać.  A potem odchodzą od swojej „ofiary”- kochanka.
One nie biorą pod uwagę rozwodu, czy rozstania z partnerem, gdyż ich związek po prostu je satysfakcjonuje. Są wygodne, pragną tylko rozrywki, chwilowej zabawy, tak samo jak facet 😀
Tylko tyle, że  One po prostu odróżniają ciało od emocji. Są wyzwolone i dlatego biorą co chcą i od kogo chcą.

Co się dzieje:
Zdrada to zdrada i nie ważne czy ma się to w genach czy nie, fakt pozostaje ten sam.  Kobieta przekracza granice lojalności, przez co rujnuje wizerunek swojego związku. Wszyscy jesteśmy wolni więc mamy do tego prawo, w konsekwencji czego każdy poniesie za to karę ( o ile ten fakt się wyda)…

Rada:
No cóż, ciężko powiedzieć. Muszę Cię uświadomić, że taka kobieta zdradzała, zdradza i będzie zdradzać- dopóki się nie wyszaleje, nie wybawi. Aż w końcu trafi na kogoś kto będzie wstanie postawić ją do pionu, będzie miał w jej oczach autorytet i będzie w stanie zaspokoić w danym momencie jej żądze i zachcianki. Piszę w „danym momencie” gdyż nie gwarantuje, że po jakimś czasie- miesiącach czy latach- nie będzie chciała znów poczuć się jak kiedyś- zdobywać i dominować.
Więc sam się zastanów czy taki związek by pasował również Tobie. ( często taki typ kobiet preferuje otwarte związki, nawet po ślubie).

8. Prowokacja

Partnerka chce zakończyć wasz związek tylko nie wie jak, nie ma odwagi albo żal jej Ciebie dlatego chce Cię sprowokować. Chce żebyś to Ty z nią zerwał, wtedy będzie miała „czyste sumienie”

Co się dzieje:
Cały czas wysyła Ci jakieś znaki. Umawia się z Tobą, nie przychodzi- twierdzi, że nie miała jak Cię zawiadomić;

  • Próbuje się ciągle z Tobą kłócić;
  • Przyłapujesz ją ciągle na kłamstwie;
  • Lekceważy wiele waszych spraw:
  • Próbuje dać Ci do zrozumienia, że to koniec ale nie mówi o tym wprost;

Rada:
Chłopie daj sobie spokój, tu nie ma już co ratować. Skora ona nie chce tkwić w waszym związku to nie ma sensu trzymać jej na siłę. Możesz z nią porozmawiać i dać jej do zrozumienia, że zachowuje się jak gówniara która nie potrafi skończyć jakiegoś etapu w swoim życiu. Niech wie co straciła, a Ty się nie męcz przy niej.

J.J.


PS: Jeżeli interesuje Cię to co czytasz,
możesz skorzystać z darmowego KURSU, jaki przygotowałem dla Ciebie, aby zebrać wiedzę w CAŁOŚĆ:.

Ten podręcznik jest CAłKOWICIE darmowy,
jednak dziĘki zawartej w nim wiedzy,
Twoje rozmowy z kobietą już NIGDY nie będą takie same.

Ten niezwykły materiał udostępniam tutaj:Gen Zdrady wg. Szkoły Uwodzenia
Gen Zdrady wg. Szkoły Uwodzenia

Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz