Jak Budować Bliskość z Kobietą? Schemat

  • by

Jak Budować Bliskość z Kobietą? SchematPodaję Tobie 1 Patent Na Budowę Zbliżenia.

Jeżeli będę na spacerze z kobietą rozmawiał o pierwszych lepszych rzeczach, typu:

 „a wiesz byłem na całkiem fajnej imprezie w miejscu X, było tam sporo ludzi, wszyscy się dobrze bawili, wtedy Krzysiek przyniósł wielki tort i blablabla…” – to będziemy się śmiać z imprezy, ale nie zbudujemy tym żadnego połączenia między nami.

Oczywiście, takie opowieści są również potrzebne, niemniej jednak, one nie wystarczą.
Porównaj to teraz z przykładem rozmowy:

„Mówisz, że studiujesz architekturę i nie leży Ci to do końca… ja też kiedyś trafiłem na studia na kierunek, który do końca nie był moim wymarzonym wyborem, chociaż na samym początku tak myślałem.

Ale w określonym momencie podjąłem sam przed sobą decyzję, że zmieniam ten kierunek, pomimo że oznaczało to dla mnie tak naprawdę rok w plecy.

Ale nauczyłem się na tym doświadczeniu, że nie to jest ważne aby gdzieś biec w byle jakim kierunku, a z rozwagą stąpać odpowiedzialnymi krokami przez życie.

Dlatego zatrzymałem się na moment. Uznałem wszystko co zdarzyło się dotąd za bardzo ważne i użyteczne doświadczenie w moim życiu.

Wtedy wybrałem wydział weterynaryjny, czułem, że to jest to czym chcę się zająć dalej. Małymi bezbronnymi istotami, o których większość zwyczajnie zapomina. Olałem ekonomię.

Rozważałaś, na ile interesują Cię obliczenia i konstrukcje? Stylizacja wnętrz o której mówisz, to zupełnie inna bajka. Wyobraź sobie siebie już po skończeniu tych studiów (…)”

Budujesz połączenie emocjonalne w ten sposób, ponieważ rozmawiasz z nią o rzeczach dla was ważnych personalnie, ale jednocześnie takich które nie są intymne lub zbyt osobiste.


Co To Daje…?

Otwieracie się przed sobą i łączycie na głębszych poziomach, niż jedynie rozmowa o śmiesznych ludziach z jakiejś imprezy Twojej czy jej.
Stajecie się OTWARCI NA SIEBIE.

Możesz zainicjować takie rozmowy, ale czasem ona to zrobi za Ciebie. Wtedy większość facetów prędzej lub później zmieni temat, nie wykorzystując sytuacji do zwiększenia więzi pomiędzy wami.

Porozmawiaj z nią o tym, o czym się na Ciebie otworzyła, co wyrzuciła z siebie. Doradź jej, poprzez przykłady z własnego życia – OTWÓRZ SIĘ PRZED NIĄ.

Zwróć uwagę, że to działa też na Ciebie. Jeżeli na imprezie domowej poznasz znajomego swojego kolegi i pogadacie o piciu, dupach i imprezach – to będziesz miał nowego znajomego.

On nie ma szansy zostać Twoim najlepszym kumplem po tej imprezie, ale kojarzysz go i kiwniesz mu głową mijając go na ulicy.

Wyobraź sobie jednak, że facet miał olbrzymią wiedzę w jakimś zakresie.

Porozmawiał z Tobą i wyłożył Ci przy wódce kilkadziesiąt prawd życiowych, a Ty przecierałeś oczy i myślałeś „o k.. on ma rację”. Rozmawialiście o rzeczach, które bezpośrednio mogłyby pomóc Tobie w Twoim życiu.

Ok, zgadzam się, że on ciągle nie jest jeszcze kumplem Twojego życia. Ale jest do tego o kilometry bliżej, niż w pierwszym przykładzie.

Aby zawładnąć jej emocjami w praktyce, torpedujesz dziewczynę niesamowicie pięknymi emocjami i tworzysz jej projekcje baśni na jawie, poprzez uderzenie w jej system wartości.

Leave a Reply