Jak całujesz dziewczynę Pierwszy Raz?

  • by

Jak całujesz dziewczynę Pierwszy Raz?Pamiętaj, że NIGDY NIE BĘDZIESZ MIAŁ IDEALNIE LABORATORYJNYCH WARUNKÓW.
Życie to nie film, a mamy takie wyobrażenie, że najpierw jest rozmowa, a potem nadchodzi czas na pierwszy pocałunek, kiedy dokoła gra muzyka, twarze oświetlają promienie zachodzącego słońca, a na niebie unoszą się fajerwerki.

Prawda jest taka, że w 97% przypadków będziesz miał możliwie najzwyklejszą sytuację, gdzie tylko rozmawiacie i będziesz musiał w ten pocałunek wejść.

Nie będzie fajerwerków, muzyki, ani świateł. Pierwszy pocałunek będzie zazwyczaj niepewny, delikatny, będzie taki „porządny”, chyba że to impreza.

Pocałowałem w ten sposób dziewczynę w morzu, a kiedy spotkaliśmy się wieczorem i odeszliśmy parę metrów od ludzi, rzuciła mi się na szyję i nie mogła odessać od moich ust bardzo długo. To nigdy nie miałoby miejsca, gdyby nie ten jeden formalny pocałuneczek w dzień.

Już nie musiała udawać niedostępnej i grzecznej, bo i tak już się całowaliśmy. No to można całować.

Jak wyglądał ten pocałunek?
Leżeliśmy na materacu wodnym starając się na nim utrzymać, żartowaliśmy ze zwykłych rzeczy i po prostu ją pocałowałem. Najpierw nasze wargi zbliżyły się do siebie niby przypadkiem, a następnie języki zaczęły się masować.

Wcześniej nie działo się nic – spędzaliśmy czas rozmawiając.
5 sekund przed pocałunkiem również była zwykła rozmowa. Nie było przejścia. Nigdy nie będzie – jak będziesz czekał na przejście, to mało którą pocałujesz.
Jeżeli pójdę z nią na samym początku znajomości do jej domu bo ona potrzebuje coś stamtąd, a bawię się w porządnego więc ona też musi, to najpewniej weźmiemy tą rzecz i wyjdziemy stamtąd, bo jesteśmy porządni.

Jeżeli jednak ja jestem inny, ona też swoje zachowanie zmieni odpowiednio do mojego, w danym momencie w czasie.

Pozdrawiam
F.

Jak całujesz dziewczynę Pierwszy Raz?
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz