Jak Ćwiczyć Uwodzenie i Podrywanie

  • by

Jak Ćwiczyć Uwodzenie i Podrywanie Teraz jest Wiosna i jeżeli nie zaczniesz teraz podrywać, uczyć się w terenie i próbować, to spędzisz resztę roku nieefektywnie.

Lato pokaże co robiłeś wiosną.

Dlatego napiszę tu zadanie, które chcę abyś zrealizował w ciągu 6 dni od teraz. Wyznacz sobie termin. Niech to będzie np. 22.04.
Bez wyznaczonego ‚deadline’ będziesz to odkładał w nieskończoność.

Twoje zadanie polega na wejściu w interakcję z pytaniem o opinię na wskazany temat. Nie oszukujmy się,
jeżeli żadna metoda i technika Tobie nie pomoże, jeżeli nie będziesz w stanie podejść na mieście do dziewczyny która Ci się spodobała (lub grupy) i zapytać się co sądzą o czymś o czym Ty myślisz, pogadać o tym chwilę.

Dlatego na spokojnie zaczynamy od początku.

Pamiętaj o uśmiechu, dobrym poczuciu humoru i ćwiczeniu swobody wchodzenia w interakcje.

Przykładowe pytania o opinię:

Dziewczyny – szybkie pytanie – znajomy poprosił mnie o radę i właśnie zaraz idę się z nim spotkać i porozmawiać, ale ja nie nadaję się na pocieszyciela czy doradcę od sercowych spraw.
Więc może wy mi doradzicie co ja mogę poradzić jemu? … Sytuacja jest taka, że jest od 4 miesięcy z nową kobietą i jednocześnie ma przyjaciółkę, która jest rzeczywiście tylko przyjaciółką, ale jego dziewczyna jest o nią bardzo zazdrosna, ze względu na fakt, że jego przyjaciółka jest jednocześnie jego ex. A on nie chce stracić ani dziewczyny ani przyjaciółki, co on ma jej powiedzieć?

Dziewczyny – szybkie pytanie, bo… – wyszedłem właśnie kupić kuzynce prezent urodzinowy i rodzinnie ustaliliśmy, że ma to być stanik.
Tylko że ja nie znam jej rozmiarów. Myślę, że ma coś około B i jest raczej szczupła, no na pewno szczuplejsza niż ja.
Pytanie niedyskretne do was – lepiej jest kupić za duży czy za mały? W przypadku zbyt dużego stanika można go jakoś ewentualnie skrócić czy lepiej kupić większy i będzie mogła zapinać go na trzeci ząbek? 😉

Powyższe tematy są czymś, na co kobiety potrafią się naprawdę bardzo rozgadać.

Możesz podejść do siedzących dziewczyn lub zatrzymać jakieś w trakcie zakupów. Poprowadź tą rozmowę w możliwie jak najlepszej atmosferze humoru i zabawy.

Pamiętaj o tym, że to Ty jesteś kimś, kto sprawia że tego dnia będą chodziły bardziej uśmiechnięte. Trzymaj ramę.

Podziękuj za opinię i pożegnaj się. Jeżeli nie siedzą tylko idą gdzieś dalej, obróć się za nimi i zwróć uwagę na reakcję zaraz po odejściu. Wejdź w minimum 10 interakcji. Zwróć uwagę, jak czujesz się po tych interakcjach.

Pozdrawiam
F.

Jak Ćwiczyć Uwodzenie i Podrywanie
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz