Jak ją znów rozkochać?

  • by

Witam. Spotykam się z kobietą już prawie dwa lata nasze relacje są jak byśmy byli parą ale nie jesteśmy. Coś się ciągle psuje kiedyś ona często powtarzała że mnie kocha teraz tego nie robi. Przede mną była z chłopakiem 5 lat, który ja zdradził a teraz się stara i czasem się spotykają. Nawet zastanawiała się czy wrócić do niego. Co mam zrobić?
Sebastian

Hej
Relacja między wami, to jedynie (i aż) emocje między wami, bez względu na to, jak sobie wasz układ nazywacie. Dziewczyna która trwa w tak złożonej emocjonalnie relacji i jednocześnie dystansuje się od nazywania tego związkiem – to tłumacząc na język emocjonalny – jest zaangażowana w relację z Tobą i jednocześnie drzemie w niej poczucie tzw. wątpliwości. To wszystko miesza się ze sobą, tworząc przed nią rzeczywistość, w której sama nie wie czego tak naprawdę chce.
Zamiast koncentrować się na zdarzeniach, analizie otoczenia i innych faktach, powinieneś skierować 90% swojej uwagi tylko i wyłącznie na aspekt ponownego tworzenia właściwych emocji między wami.

Zmierzam do tego, że kiedy jej emocje zmienią się, automatycznie zmieni się cały układ rzeczy, jaki próbujesz teraz rozebrać na części pierwsze.
Ona zawsze będzie postrzegać świat emocjami, tym co czuje, jak się czuje – one zdecydowanie bardziej „czują” relację z facetem, niż myślą o niej na zasadzie analizy tego co jest, jak jest, co to daje – akcja, reakcja, sens działania opisany jedynie jego wynikiem – to typowy męski sposób percepowania. Dla kobiety mniej liczy się praktyczny rezultat w wyniku kupienia potrzebnego ubrania, od emocji i sposobu w jaki się czuje, mogąc przymierzać stroje, porównywać, uśmiechać do lustra w czymś innym. Sama transakcja czegoś jest jedynie koronacją popołudnia.

Podobnie u Ciebie – skoncentruj się na właściwych emocjach, na tym by mogła za Tobą gonić, a nie odpędzać się i dystansować.
Zachowuj się, tak jakby nigdy nie było nic. Jakby to była nowa dziewczyna, z którą chcesz fantastycznie i wesoło, a przede wszystkim LUŹNO spędzać czas.

Kiedy zacznie tak być, reszta sama się wydarzy.

Pozdrawiam
F.
Moja rada – spraw tak, aby Ona w swoich skrytych myślach stała się o Ciebie delikatnie zazdrosna. Niech w jej wyobraźni pojawi się zagrożenie, że inna kobieta mogłaby Cię mieć. Musiałabym się trochę rozpisać ale powiem Ci tak : mała zazdrość z jej strony na pewno nie zaszkodzi – mocno przyspieszysz sprawy na +, tylko nie przegnij, bo efekt będzie odwrotny.

J.J.

Jak ją znów rozkochać?
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz