Jak odzyskać byłą?

  • by

Jak odzyskać byłą?

Jak rozmawiać z byłą podczas spotkania na kawie,
by znów okręcić ją wokół siebie,
jeżeli powód zerwania był stosunkowo błahy?

Proces Uwodzenia zacznij od nowa.

Nie jest ważne jak Ty i ona sobie tłumaczycie to że się widujecie etc, ważne są procesy emocjonalne bo to na podstawie emocji ona przywiąże się do Ciebie.

Zadbaj o to, by mogła się z Tobą świetnie bawić, świetnie czuć, by czas spędzany z Tobą był izolacją od jej szarej codzienności i problemów.

Nie dopuszczaj tej mniej kolorowej sfery jej życia w czas który ze sobą spędzacie,
chyba że np. rozmowa o tym miałaby być wynikiem tego, że dziewczyna zaczyna otwierać się przed Tobą emocjonalnie.

Czas spędzany z Tobą musi nabrać dla niej maksymalnej wartości, ocenianej pod względem tego w jakich momentach swojej codzienności ona czuje się najszczęśliwsza.

Dziewczyna zacznie automatycznie tworzyć w swojej głowie projekcję emocjonalną związaną z Tobą. To łatwo zauważyć.

Ty zdecydujesz, czy poprowadzisz to do związku czy doraźnego seksu i szaleństw na piwie. Dodam żebyś nie dążył na siłę do powrotu do związku.

Jeśli postawisz sobie za cel „chcę być znowu z Tobą za wszelką cenę” ona od razu to wyczuje i uruchomisz w niej te wszystkie blokady przez jakie zerwała.

Po prostu zacznij robić z nią te wszystkie wspaniałe rzeczy które robiliście jako para, ale jednoznacznie nie pokazuj, że to musi być przypieczętowane związkiem.

Niech ona poczuje te wszystkie emocje. Dodaj dozę niedostępności, podkreślaj że jesteście tylko przyjaciółmi. Nich zacznie jej to przeszkadzać.

Wtedy jej emocjonalne instynkty z przewagą wygrają nad jej świadomą logiką.

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply