Jak Pocałować Dziewczynę?

  • by

Jak Pocałować Dziewczynę?Jest jedna rada. Po prostu zrób to, nie stresuj się, nie myśl o tym, po prostu widzisz że możesz ją pocałować, nie miej oporów i całuj. Jeszcze taki mały motywator – jak jej nie pocałujesz to nie będzie bzykania.

Za bardzo Ci zależy na tym by ją pocałować, trzeba było się rozluźnić, oprzeć wygodnie, patrzeć na nią ciepło z pożądaniem.

Gdy całkowicie się rozluźnisz, to albo spokojnie ją pocałuj, albo to co ja – lubię się bawić pytam „Lubisz się całować?” No to pokaż, jak bardzo lubisz. Po pierwsze, zastanów się jak reagujesz, kiedy podoba Ci się atrakcyjna kobieta.
Chcesz się z nią całować?

Czy umiesz sobie wyobrazić sytuację, w której kobieta której się podobasz nie chce tego samego od Ciebie?

Umiesz sobie wyobrazić, że kobieta przyszła na spotkanie / randkę z facetem który jej nie pociąga? Z którym ona nie chce się całować, takim który jej nie interesuje?

Wydaje Ci się, że rozmawiałaby z Tobą od 20 minut w klubie, gdyby nie miała choć minimalnego ciśnienia na Ciebie?
Czy gdybyś był na randce z atrakcyjną kobietą, która Ci się bardzo podoba, odmówiłbyś pocałunku?

Ona również nie, skoro już tam jest, to takie proste, a jednak niezrozumiałe dla większości. Wiesz dlaczego najpewniej nie będziecie się całować?

Bo na 90% Ty tego nie zrobisz. Nie pocałujesz jej, mimo że ona jest Tobą zainteresowana, mimo że przyszła na randkę lub spotkanie, mimo że chce.

Co innego, gdyby zrobiła to sama. Albo emanując swą kobiecą seksualnością, powiedziałaby do Ciebie „pocałuj mnie”. Wtedy byś to zrobił.

Powiedzmy sobie wprost, która kobieta będzie dawała Ci wskazówki kiedy masz ją całować, a kiedy robić inne rzeczy? Żadna.

Która natomiast będzie zainteresowana seksualnie mężczyzną, z którym zdecydowała się iść na randkę / na spotkanie?
Każda.

Sam fakt tego, że ona umówiła się z Tobą, chociaż mogła odmówić, sam fakt że rozmawia z Tobą od XX minut – coś oznacza. Ale nie będzie to miało najmniejszego znaczenia, jeżeli Ty nie podejmiesz jakiejś inicjatywy.

Co wam z miłego spotkania, na którym sobie pogadaliście? – i Ty wielki rycerz, dzielnie dzierżący order mokrego kwiatuszka – podszedłeś, usiadłeś, pogadałeś, opowiedziałeś 5 historii, ona to odwzajemniła. Fantastycznie.

I co dalej? Moja rada: nie całuj jej, nie dotykaj jej, bo… zniszczysz piękną przyjaźń!
Pozostawiam Cię z tą myślą.

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply