Jak podczas spotkania dać jej do zrozumienia, że ma się bardziej postarać?

  • by

Jak podczas spotkania dać jej do zrozumienia, że ma się bardziej postarać? W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się dobrze wypaść przed Tobą? Co takiego robisz, że ta dziewczyna zaczyna widzieć w Tobie TEGO mężczyznę z jej osobistych fantazji i odpowiada sobie „on ma to coś”?

Mechanizm pozornej dyskwalifikacji jest jednym z narzędzi uwodzenia, który jest zwykle nieodłącznym elementem flirtu mężczyzny z kobietą.
Jest odpowiedzią na zdecydowaną większość tzw. testów spójności, które kierowane są w stronę mężczyzn przez kobiety przekonane o swojej wartości i atrakcyjności.

Osoby pewne siebie, dominujące, atrakcyjne, będące liderami grup są jednocześnie osobami mającymi nakierowaną uwagę o swojej samoocenie do wewnątrz w znacznie większym stopniu niż na zewnątrz.
Oznacza to, że ich percepcja oraz sposób oceny świata zewnętrznego w większej mierze zależy od ich własnego zdania o ich doświadczeniu oraz poddaniu pod ocenę – negatywną lub pozytywną – informacji zwrotnych dostarczanych ze świata zewnętrznego – poprzez to co robią i mówią inni.

Jeżeli dołożymy do tego ciepło, spontaniczność i wysublimowane poczucie humoru, to taka osobowość staje się wyjątkowo atrakcyjna seksualnie dla kobiet.

Aby uwieść kobietę oraz być uwodzonym, musisz wybić się ponad standard przeciętnego mężczyzny i pokazać swoją niezależność, pewność siebie oraz siłę z jaką idziesz przez życie – poprzez m.in. odpowiednie reakcje, na tak kluczowe elementy budowania interakcji jak:
–    eskalację, testy spójności;
–    kwalifikację;
–    flirt;

Kobiety używają testów spójności, aby sprawdzić czy dobre pierwsze wrażenie jakie mężczyzna w nich wywołał nie jest tylko i wyłącznie pierwszym wrażeniem.
Często nie robią tego świadomie.
Pozorna dyskwalifikacja siebie np. podczas odpowiedniej grupy testów spójności, pozwala kobiecie poznać Ciebie jako mężczyznę, który ma silną osobowość i przekonania względem poczucia własnej wartości, co natychmiast komunikuje jej o sile osobowości mężczyzny oraz jego atrakcyjności.
Zajmiemy się wyspecjalizowanym obszarem pozornej dyskwalifikacji, odnoszącym się do kształtowania ramy relacji podczas flirtu mężczyzny z kobietą.

Pozorna dyskwalifikacja kobiety sprawia, że przez pryzmat dobrej zabawy, flirtu i żartu ukazujesz jej siebie jako osobę, która nie potrzebuje jej, tylko której potrzebuje ona.
Pozornie dyskwalifikujesz ją jako kobietę odpowiednią dla Ciebie, jednocześnie pokazując swoje zainteresowanie oraz eskalując interakcję na wyższy poziom.

Przykłady pozornej dyskwalifikacji podczas flirtu:

  • Już teraz mogę powiedzieć, że między nami nic nie będzie.
  • Nie jestem materiałem na twojego chłopaka. Potrzebujesz kogoś kto będzie ci kupował kwiaty i będzie dla ciebie naprawdę miły.
  • Studiujesz? No widzisz, ja piszę swój licencjat od roku i dawno powinienem był go obronić. Nie chcę cię ściągnąć na złą stronę mocy. Grzeczne dziewczynki powinny trzymać się z daleka.
  • Nie myśl sobie, że kupowanie mi drinków gdzieś cię zaprowadzi.
  • Nie robię takich rzeczy na pierwszej randce.
  • Chcesz mnie tylko dla mojego ciała.
  • To dziwne… czuje się tak dobrze przy tobie, szkoda, że nie jesteś w moim typie.

Pamiętaj oczywiście o odpowiedniej dozie oraz charakterze rzucanej pozornej dyskwalifikacji.
Podobną rolę pełni również mechanizm kwalifikacji.
–    Lubię osoby o silnej osobowości. Jaki naturalnie miałaś kolor włosów przed zafarbowaniem?
–    Zauważyłem, że ludzie zazwyczaj są albo nudni albo zwariowani. Co zrobiłaś ostatnio takiego najbardziej spontanicznego?
–    Wyglądasz na kobietę z klasą, co robisz w takim miejscu jak to?

Za każdym razem w ten sposób rzucasz jej wyzwanie.
Ona żeby odpowiedzieć na to pytanie musi pomyśleć i powiedzieć coś, co Ty ocenisz. Ona to czuje, nie chce przecież wyjść na piękną i pustą, to daje jej pole do demonstrowania pozytywnych cech charakteru.
Rozgaduje się więc odpowiadając na pytanie, czasem przytaczając coś do tego i zastanawia się w myślach co Ty o tym myślisz. Takie zachowanie we wczesnym stadium interakcji z kobietą utrwala jej wzorzec myślowy.
W ten sposób nie masz ramy ciecia który biega za nią i spełnia jej zachcianki i życzenia. Dajesz jej wyzwania i ona przyzwyczaja się, że chce wypaść przy Tobie jak najlepiej.
Wtedy to Ty jesteś księciem. Ty dominujesz.

Pozdrawiam
F.

Jak podczas spotkania dać jej do zrozumienia, że ma się bardziej postarać?
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz