Jak Poderwać Dziewczynę Która Jest z Parą

Jak Poderwać Dziewczynę Która Jest z ParąBardzo często spotykaną grupą są tzw. „trójki” w postaci 2 dziewczyny + facet, przy czym jedna z kobiet jest koleżanką dziewczyny tego faceta. Takie grona znajomych zdarzają się w klubach nader często.

Widzisz słodką laskę, jej koleżankę i jakiegoś kolesia. Wtedy często przychodzi myśl jak poderwać dziewczynę, która jest z parą?

I znów – wbrew pozorom – taka grupa znajomych to jedna z najłatwiejszych grup pod względem otwartości na nawiązywanie kontaktów.

Wystarczy 40 minut w klubie, żeby facet poczuł maksymalny deficyt na to by zabrać swoją kobietę na parkiet we 2, on chce zatańczyć lub pobyć z nią kilka chwil razem.

Pojawia się jednak dyskomfort – nie powie przecież koleżance „odejdź teraz na 15minut”, albo „my za dwa kwadranse wrócimy” bo – po pierwsze – dziewczyna zostaje sama w klubie nocnym jak kołek i zamiast bawić się czuje się źle – po drugie – wyszli przecież wszyscy razem.

Z drugiej strony, dziewczyna widząc jak fajnie być w klubie z interesującym mężczyzną – zaczyna uświadamiać sobie deficyt partnerski, co w sensie chwilowym podnosi jej potrzebę na to by jednak kogoś też mieć.

Ten mechanizm sprawia, że poznanie dziewczyny z tej grupy jest znacznie ułatwione.

Jak chcesz poderwać dziewczynę, która jest z parą zaczynasz rozmowę z facetem na temat imprez, wspominasz o czymś zabawnym i wyjątkowo ciekawym co miało miejsce w jakiś klubie i już masz tzw. „sytuacyjnego kumpla”.
Śmiejecie się, przybijasz sobie z nim piątkę, ewentualnie idziecie na piwo do baru.

Przerzucasz swoją uwagę na koleżankę jego kobiety w chwili, w której już stałeś się częścią tej grupy.
Teraz konwersacja z nią jest zupełnie naturalna, jesteś częścią grupy.

Ty i ten koleś znacie się, wiadomo że nie musicie całej imprezy przegadać, ale wznosicie drinki, przybijacie sobie piątki, rzucicie wzajemnym dowcipem, a Ty w tym czasie uwodzisz swoją zdobycz i podrywasz dziewczynę, która jest z parką.

Pozdrawiam
F.

Jak Poderwać Dziewczynę Która Jest z Parą
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz