Jak Poderwać Ekspedientkę

  • by

Jak Poderwać EkspedientkęNieco bardziej zaawansowaną odmianą praktyki dziennej jest sytuacja, w której atrakcyjna dziewczyna jest np. na zakupach z matką, albo chcesz poderwać ekspedientkę, kelnerkę.

Jak poderwać ekspedientkę? Ekspedientka i kelnerka to trudniejsze środowisko. Nie dlatego że jest to kobieta która pracuje w sklepie czy za barem, ale dlatego że przede wszystkim jest w pracy, co ogranicza ją przed Tobą, nawet jeśli ona sama woli inaczej.

Jeżeli chcesz pomyśleć jak poderwać ekspedientkę, musisz wziąć pod uwagę fakt, że zazdrosne koleżanki, z którymi może się niezbyt lubić, widzą ją flirtującą z klientem, wymieniającą z nim numer telefonu – a ona jest w pracy.

Spogląda szef, wiszą kamery – sam rozumiesz to ograniczenie.

W przypadku podrywania ekspedientki powstaje problem kiedy sklep jest zatłoczony i co chwilę musi coś poprawiać, pilnować, przynosić. Te wszystkie ograniczenia trzeba ominąć.

Kiedy podrywasz ekspedientkę, np. w sklepie z ubraniami – wchodzisz w ramę zawodową i obracasz się w niej maksymalnie euforyzując dziewczynę, śmiejąc się z nią i instalując w niej silne pokłady pozytywnych emocji, uśmiechu, dobrego humoru, itd.

Możesz przymierzać koszulki, wybierać odpowiednie kosmetyki, a ona Tobie doradza – wskazuje w których spodniach wyglądasz lepiej, Ty wybierasz kolejne, jeszcze kilka koszulek – przy okazji podrywu kupisz sobie parę nowych ubrań.

Zwróć uwagę, że to zajmie min. 15-20 minut – w tym czasie z nią rozmawiasz z ekspedientką choćby przez kabinę, śmiejesz się, ona Tobie doradza – to, że temat werbalny to dopasowanie ubrania do Ciebie – jest bez większego znaczenia.

Unikaj wymieniania numerów, kiedy ona pracuje, aby nie ryzykować dyskomfortu i odmowy.

Podrywając ekspedientkę wspomnij jaka sympatyczna jest, że jeszcze żadna kobieta nie podniosła Ci tak nastroju podczas wybierania ubrania, dzięki niej chyba polubisz zakupy, zapytaj o której kończy pracę i zaproponuj żebyście poszli na soczek i pośmiali się jeszcze razem przez 2 kwadranse, bo kogoś tak sympatycznego jak ona chętnie poznasz.

Wówczas albo umówicie się bezpośrednio po jej pracy, albo sama zaproponuje inny termin, numer – w takim wypadku oczywiście wymień się numerem.

Pozdrawiam
F.

Jak Poderwać Ekspedientkę
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz