Jak Poderwać Grupę Lasek

  • by

Jak Poderwać Grupę LasekAby poderwać grupę lasek musisz to rozegrać logistycznie. Rusz głową.
Dziewczyny idą w trójkę, względnie czwórkę, są w swoim damskim gronie i zawsze JEDNA z nich (zazwyczaj najbardziej atrakcyjna) jest liderką grupy.

Często jej silna postawa (uwaga: niekoniecznie osobowość) wynika z tego, że jest najbardziej atrakcyjna, a jej mniej ładne koleżanki wiedzą, że w jej otoczeniu mają szansę poznać jakiegoś faceta, ponieważ ona przyciągnie męskie grona do nich.

Kiedy widzisz tego typu grupy i chcesz poderwać grupę lasek wiedz, że pod względem emocjonalnym łatwo nawiążesz kontakt z tymi uległymi dziewczynami w grupie, ale pod względem logistycznym musisz zyskać aprobatę liderki.

To jest klucz który podrywa grupę lasek za Ciebie. Twoja kontroli liderki grupy.

Sprawa będzie wyglądała tak, że jeżeli ona się nie zgodzi, to nie jej koleżanka, nawet jeśli chce, nie wychyli się i nie będzie kontynuowała interakcji z Tobą.

Nie będzie przeciwstawiać się liderce i ryzykować odrzucenia, bo woli wędkę od jednej ryby.

To będzie wyglądało tak, że liderka zabierze dziewczyny tańczyć, albo do baru, albo zacznie dyskredytować i mocno testować Ciebie.
Tak czy inaczej wniosek praktyczny jest następujący – w takich grupach, niezależnie od tego kto Ci się podoba, musisz zająć się liderką.

Aby poderwać grupę lasek najlepszym rozwiązaniem jest olewanie liderki na początku i w razie potrzeby parę negatywnych komplementów, rozbawiających grupę, sprawiających że kontrola otoczenia przenosi się z niej na Ciebie.

Następnie zaprzyjaźniasz się z liderką, a ona zazwyczaj chętnie kapituluje i rządzisz grupą.

Pozdrawiam
F.

Jak Poderwać Grupę Lasek
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz