Jak Podobać Się Kobietom…?

  • by

Jest coś, czego nie zastąpi nawet najlepszy sposób na uwiedzenie kobiety. To jest Twoje życie.

Kiedy już poznasz kobietę, spędzicie razem kilka spotkań, zastosujesz w praktyce zdobytą wiedzę, zastanawiałeś się, co właściwie ze swojego życia jej pokażesz?

  • Czym ją zainteresujesz, czym ją zainspirujesz?
  • W jaki sposób nadasz nowy sens jej osobie, jej myśleniu?
  • Czym takim ją pochłoniesz?

Być może jesteś facetem, który ma poukładane życie i bliżej Ci do kaskadera niż księgowego.

Ułożyłeś wszystko po swojej myśli, jesteś zadowolony, teraz dowiadujesz się jak zdobyć serca pięknych niewiast.
Jeżeli jednak jest inaczej, ta część książki może Ci się bardzo przydać.

Większość problemów mężczyzn polega na tym, że nie umieją ułożyć sobie swojego życia w sposób, w jaki chcieliby go doświadczać.

Zadam Tobie bardzo bezpośrednie pytanie – jeżeli nie masz jej do zaoferowania nic ciekawego w swoim codziennym życiu, jaka technika uwodzenia, flirtu czy podrywu ma Tobie pomóc zafascynować się Tobą, tym co robisz, tym kim jesteś, tym jak spędzasz czas i przeżywasz życie?

Każda kobieta, która jest zafascynowana mężczyzną i chce być częścią jego codzienności, odnalazła w nim jakąś inspirację.

Zadaj sobie pytanie, wobec jakiego elementu Twojego życia, kobieta poczuje inspirację, natchnienie i chęć połączenia z jej jestestwem.

Jeżeli nie masz niczego takiego w tym momencie, zacznij.
Kiedy jesteś szczęśliwy, kobiety same lgną do Twojego życia. Dlaczego?

Ponieważ kiedy staną się jego częścią, też będą żyły w ten sposób, będą mogły dzielić szczęście które masz, będąc z Tobą.
Pomyśl o tym w ten sposób.

Kobieta nie chce mieć faceta, który w niej zobaczy jedyny kolor życia, z której on zrobi swoją inspirację i która będzie mogła rozświetlić jego szare życie swoimi zajęciami.

To Ty masz być księciem, który ujmie ją za dłoń i poprowadzi do swojego świata, w którym ona będzie mogła poczuć się cudownie u Twojego boku razem z Tobą.

Wszystko co daje Tobie silne, pozytywne emocje, powoduje że czujesz się lepiej.

Im bardziej jesteś w te elementy swojego życia zaangażowany, tym ważniejsze stają się one dla Ciebie i tym silniej wpływają na to co myślisz o sobie, o tym kim jesteś i jak żyjesz.
Zadaj sobie pytanie: co takiego robisz, co daje Ci dużo zadowolenia z siebie?

Jeżeli Twoją inspiracją jest oglądanie kolekcji znaczków pocztowych, to też jest cenne. Jednak czy wtedy naprawdę czujesz że żyjesz? Raczej nie.

Prawdopodobnie jest wiele rzeczy które w głębi Ciebie nie zostały jeszcze przebudzone.
To wcale nie muszą być wielkie rzeczy.

Może np. czujesz, że masz ochotę wstać z krzesła i rzucić się w bieg po wiosennym, zielonym lesie, bo wtedy czujesz przypływ euforii i kontakt z naturą?

Masz swoje ulubione miejsca w których biegasz, ulubiony kamień na którym odpoczywasz, specjalne widoki na swojej drodze.

Weź teraz długopis i papier i wynotuj 20 rzeczy, które uwielbiasz robić, które sprawiają Ci przyjemność, które są wartościowe dla Ciebie.
Nawet jeżeli już dawno ich nie robiłeś, weź długopis i zapisz je.

Zastanów się teraz, w jaki sposób możesz wcielić w życie codzienne tyle z nich, ile jest to aktualnie możliwe. Zastanów się, które z nich możesz zrobić dzisiaj i jutro.

Wyjdź poza dotychczasową wąską ramę codzienności, poza dotychczasowe schematy, przestań uganiać się za wartościami których tak naprawdę nie pożądasz i zacznij żyć za siebie.

Chciałbyś w wieku 80 lat pytać się siebie „czemu nie bawiłem się więcej?”

Przypomnij sobie poprzedni miesiąc i odtwórz go 12 razy z rzędu. Pomnóż przez następne kilka lat. Kiedy chcesz powiedzieć STOP, jeżeli nie teraz?

Moment w którym zdobyłeś tą książkę jest naprawdę wspaniałą okazją do zmiany, ponieważ niesie falę inspiracji którą wykorzystasz w swoim życiu.

Wyobraź sobie, że zaczynasz poznawać kobiety, poznawać interesujących ludzi.

Zmieniasz to co robisz na co dzień w to co chciałbyś robić. Uśmiechasz się i jesteś zadowolony.

Może nawet przyjedziesz poznać mnie osobiście i powiesz „F. dzięki za wspaniały materiał”.
Zastanów się w jaki sposób wyglądało Twoje życie do dzisiaj, a jak chcesz żeby wyglądało od teraz?

Kiedy będziesz umiał zainspirować siebie samego swoim własnym życiem, tym co robisz, tym co przeżywasz, tym w jaki sposób przeżywasz – zainspirowanie kobiety tymi wartościami, będzie dziecinnie łatwe.
I każda kobieta będzie chciała być z Tobą, być przy Tobie, nie stracić Ciebie.

Dlaczego?
Bo Ty jesteś szczęśliwy. I ona za nic nie wymieni Cię, na innego szarego adoratora któremu się podoba.

A Ty, będziesz miał dziesiątki oryginalnych tematów, historii i ciekawostek o których będziesz mógł rozmawiać z kobietami.

Pamiętam, jak kiedyś po szkoleniu grupa kursantów podeszła do mnie licząc na twardy komentarz sumujący praktykę nocną, która kończyła szkolenie.
Usłyszeli tylko – „ta moc była w was od początku.”

Znajdź najkrótszą drogę i zmień swoje życie w lawinę euforycznego szaleństwa, zapomnienia i szczęścia.
Do Dzieła!

F.

Leave a Reply