Jak Poprosić Dziewczynę o Numer Telefonu

  • by

Jak Poprosić Dziewczynę o Numer TelefonuPO PIERWSZE
Kobiety nie prosi się o numer…

PO DRUGIE
Napiszę Ci, w jaki sposób ja biorę numer od dziewczyny.
Widzę atrakcyjną kobietę. Jestem w klubie wieczorowym lub w dzień w centrum handlowym, to bez znaczenia.

Podchodzę i rozpoczynam rozmowę.
„Zobaczyłem Ciebie i tak mnie oszołomiłaś, że nie mogłem się powstrzymać żeby podejść, poznać Ciebie, dowiedzieć się jak masz na imię, jestem Daniel.” – wystawiam dłoń aby się przywitać.

Oczywiście, rozpocząć znajomość możesz jakkolwiek – „Słuchaj, potrzebuję kobiecej opinii…”

Rozkręcasz rozmowę.

Jeżeli po czasie, właśnie jesteś w sytuacji w której śmiejecie się, bawicie i rozmawiacie – możesz wziąć od dziewczyny numer, tak aby móc później skontaktować się z nią i umówić na następne spotkanie.

Kiedy oboje bardzo dobrze się czujecie spędzając razem czas, wymiana numerów staje się oczywista, następne spotkanie także.

Kiedy chcę wziąć od niej numer, rozmawiając z nią umawiam się najpierw na coś sympatycznego i zabawnego, a następnie wymieniamy kontakt. To tak jakbyś się zastanawiał, kiedy brać od niej numer?

Wtedy gdy najpierw umówiłeś się na coś.
Przykładowo, bardzo lubię kręgle, bilard. Okazuje się, że ona też.

Zaczynamy się w żartach przekomarzać, „Ty byś pewnie w białą bilę kijem nie trafiła” – „Nie prawda, trafiłabym i wygrała, Twoje bile bym wbijała bo swoje bym od razu skończyła” itd.

Kto wygra stawia piwo. Umawiamy się na więcej rzeczy w ten sposób. Może wspólne bieganie, jakiś konkurs w kuchni. Później tylko wymieniamy numery, bo jakoś musimy się skontaktować.

Zdecydowanie łatwiej jest umówić się z nią na coś, a następnie numer potraktować jako środek kontaktu, formalność.

Niż robić z numeru samego w sobie jakąś wartość, brać go, a potem dzwonić i próbować się na cokolwiek przez telefon umawiać.

Wyjątkiem będzie sytuacja, w której ona bardzo Ci się spodobała, jednak nie macie możliwości teraz prowadzić rozmowy – ona się spieszy, albo Ty.

Wtedy faktycznie poproś ją o numer sam w sobie .

„Słuchaj, wyglądasz na naprawdę sympatyczną osobę, myślę że moglibyśmy kontynuować to innym razem i jak oboje będziemy mieli czas, skoczyć na 2 kwadranse na soczek i pośmiać się trochę razem”.

„Słuchaj, super mi się z Tobą/Wami rozmawia, ale będę musiał niebawem uciekać. Jeżeli wpiszesz mi swój numer, wówczas będziemy mogli kontynuować naszą wesołą rozmowę przy jakimś soczku w dzień.”

Numer to formalność…

Śmiej się z nią i baw – kiedy dobrze się bawicie i oboje czujecie że pozytywnie spędzacie z sobą czas, możesz w odpowiedni sposób nakierować tą relację w stronę związku lub gdziekolwiek zechcesz.

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply