Jak Przestać Być Piczką…?

  • by
Co z tego, że czytasz o technikach podrywu i ujarzmiania dziewczyny,
skoro NIC nie robisz ??
A dlaczego nie robisz?
Bo BRAK CI pewności siebie.
I kółko się -> zamyka.
Jak Przestać Być Piczką...?
Pewność siebie to jest EMOCJA, to jest odczucie wewnętrzne które w sobie masz, z którym wstajesz z łóżka rano, pewien sposób bycia jaki masz w różnych sytuacjach i zachowania wobec innych.

Dostaniesz więc ode mnie receptę jakie chwile i jak tworzyć, aby na Twój umysł wpływała odpowiednia dawka odczuć pewności.

Nie jakaś mistyczna energia czy cudowne nagrania, które miałyby zaczarować Cię w pewnego siebie, tylko pokażę Ci realne narzędzia, których użycie będzie dla Ciebie bardzo proste.

W ten sposób zaczniesz codziennie i konsekwentnie rozwijać swoją pamięć emocjonalną, która wpływa na Twoje poczucie pewności.

To czy dzisiaj jesteś pewny siebie czy nie, jest rzeczywiście kwestią Twojego życia, które wiodłeś do dzisiaj.
Gdybyś urodził się w pałacu u szejka z łona jego ulubionej żony, wiódł byś inne życie, poznał innych ludzi i wykształtował inny charakter.

Niestety trafiłeś inaczej, tak samo jak ja.
Ale gdyby pamięć dało się skopiować / zmienić / kliknąć „edytuj”, wtedy można by wgrać Tobie takie wspomnienia, które tworzyłyby człowieka silnego.

Wniosek praktyczny jest taki, że całą Twoją pewność siebie możemy sprowadzić tak naprawdę do ZAPISU wspomnień.

Dam Ci przykład Artura.

Wczoraj była pewna sytuacja, w której Artur przez dłuższą chwilę czuł się skrępowany i mały względem kogoś.
Dzisiaj pamięć o tych uczuciach i sytuacji z wczoraj potęguje mu wrażenie, że nie jest pewny siebie z ludźmi. To było wczoraj przez 15 minut, a wpływa na jego poczucie pewności przez wiele godzin, nawet w kolejny dzień.

A im dłużej coś jest odczuwane, tym bardziej jest utrwalane.

Jeśli takich sytuacji niepewności doświadcza często, to za jakiś czas Artur nie będzie już pamiętał dokładnie wszystkich sytuacji, ALE będzie codziennie odczuwał trwałe poczucie niepewności siebie.

Wtedy jest coraz gorzej.
Czujesz się ogólnie niepewny, więc inni to wykorzystują, a wtedy jeszcze bardziej tymi wydarzeniami instalują w Tobie poczucie niepewności, poczucie że inni są lepsi od Ciebie, że Ty jesteś mniejszy, słabszy, gorszy.

Zamykasz się w kąt i starasz zejść światu z drogi. Masz wiele marzeń, ale brak w Tobie odwagi by coś z nimi zrobić.

Np. wiesz co mniej-więcej robić, by poderwać kobietę, ale nie masz odwagi podejść do niej i zacząć rozmowy, bo nie czujesz się pewny.

To bardzo przeszkadza w życiu, bo powoduje że przeżywasz je w cieniu innych, mając ledwie namiastkę tego co naprawdę chcesz, bo nie masz siły przebicia, nie wychodzisz z inicjatywami, nie przekonujesz innych do swoich pomysłów, racji.

Nawet jak masz mądrą koncepcję lub znasz odpowiedź, to brak poczucia pewności siebie paraliżuje Cię.
Nawet nie próbujesz sobie wyobrażać, że inni mieliby chcieć słuchać Ciebie, liczyć się z Twoim zdaniem, czuć ciepło ale i respekt.

Aby TO Zmienić…

Pokażę Ci w jaki sposób wykorzystać TEN SAM mechanizm z korzyścią, aby efektywnie budować i rozwijać w sobie pewność siebie.

Dostaniesz więc ode mnie receptę jak tworzyć odpowiednie momenty na co dzień, aby na Twój umysł praktycznie co chwilę wpływała odpowiednia dawka odczuć pewności.
F.

Leave a Reply