Jak rozpoznać czy ona jest Tobą zainteresowana

Aby rozpoznać, czy kobieta w Twoim otoczeniu jest Tobą zainteresowana, możesz posłużyć się 3 prostymi mechanizmami.
Czasami, zainteresowanie drugiej osoby po prostu widać. Czasem jednak trudno jest je dostrzec w morzu domysłów, sugestii i niejednoznacznych sygnałów. Czasem po prostu – brakuje pewności.

Kiedy kobieta umawia się z Tobą na trzecie spotkanie – z pewnością jest zaangażowana. Kiedy umawia się na pierwsze/drugie – jest zainteresowana.
Co jednak przed tym?

Kobieta zainteresowana mężczyzną, czuje się delikatnie niepewnie przy nim. Z czego to może wynikać? Podobnie poczujesz się Ty sam w roli mężczyzny, kiedy atrakcyjna dziewczyna na której Ci zależy zaczyna z Tobą rozmawiać – chcesz wypaść dobrze, a przynajmniej nie zgotować złego wrażenia na początek. W związku z tym, zaczynasz zastanawiać się o czym rozmawiać, co powiedzieć. Rozmowa jakoś się toczy, ale wewnątrz czujesz jak Twoje emocje parują na najwyższych obrotach. Zamieniliście kilka zdań, uśmiechnęła się zalotnie i spojrzała z pokusą – to chyba dobry znak…

Takie właśnie myśli ma atrakcyjna kobieta wobec Ciebie, kiedy jest Tobą zainteresowana. Gubi się, nie bardzo wie co powiedzieć. Oczywiście rozmowa toczy się w miarę spójnie, nie mniej jednak wymaga dużo wysiłku w głowie rozmówców.

W jaki sposób rozpoznać czy dziewczyna ma Cię skrycie w swoich myślach?

SPRAWDŹ POZIOM INICJATYWY

Zadaj jej jedno pytanie dotyczące jej osoby, jedno dotyczące jej życia towarzyskiego oraz jedno nawiązujące do ciekawych miejsc wieczorowych. Szybko oceń reakcję.

Jeżeli domyślasz się, że uprawia sport lub wiesz, że trenuje tenisa – podejdź i swobodnie zadaj jej pytanie otwarte na ten temat. Niech wygląda na spontaniczne – „Dzisiaj tez trenujesz? Co jest w tym takiego pociągającego?”
Możesz rozmowę nawiązać jakkolwiek i przejść do tego pytania.

Kobieta zainteresowana mężczyzną nie da mu jednoznacznej odpowiedzi dotyczącej jej pasji, jej osoby. Jeżeli nagle usłyszysz 12 zdań na swoje jedno pytanie, to jesteś przez nią bardzo pozytywnie odbierany. Jej wewnętrzny mechanizm pcha ją do wykorzystania okazji które się jej tworzą, na nawiązanie z Tobą lepszego kontaktu.

Kiedy spytasz o życie towarzyskie i ciekawe miejsca – np. „Wyglądasz na osobę która lubi otaczać się innymi ludźmi, gdzie najczęściej lubisz zabierać znajomych?” – na podstawie tego testu sprawdzisz o czym opowie Ci więcej – jeżeli opowie bardzo dużo o różnych ciekawych miejscach, przykładając mało uwagi do opisu swoich znajomych – bądź pewien, że najchętniej poszłaby w jedno z tych miejsc z Tobą.
Jeżeli zacznie chwalić Ci się barwnym opisem swojego życia towarzyskiego – znaczy to, że chce zbudować sobie w Twoich oczach poczucie wartości, rozrywkowej dziewczyny którą wszyscy lubią – uśmiechnij się wtedy ciepło, aby nie poczuła się odrzucona.

Zwracaj uwagę na zaangażowanie, z jakim kobieta opowiada Ci o sobie.

KWALIFIKACJA

Zwróć uwagę na sposób w jaki dziewczyna kwalifikuje się pod Ciebie – czy w ogóle to robi. Jeżeli używasz kwalifikacji, badasz reakcje.
Słowem, wszystko co w jakikolwiek sposób zaszufladkuje ją w taką czy inną kategorię poznawczą.
Kwalifikacja stawia osobę kwalifikowaną w świetle oceny, natomiast osobę kwalifikującą w świetle oceniającego.
Zapytaj ją jakie są trzy cechy niezwiązane z jej wyglądem, z których jest dumna. Zapytaj ją o 5 rzeczy które natychmiast zmieniłaby na tej planecie, gdyby tylko mogła. Dowiedz się, co jej zdaniem jest w niej takiego, co ją wyróżnia spośród tłumu ładnych buź.

Jeżeli kobieta odpowiada na takie pytania w sposób rozbudowany, entuzjastyczny, włączając w nie całą siebie – bez wątpienia nie robi tego dlatego, że jej nie interesujesz.

NIEWERBALNE ZNAKI ZAINTERESOWANIA „IOI”

Zauważaj znaki pozawerbalne. Zabawa włosami, łańcuszkiem, bransoletką, kuszące spojrzenia, zagryzanie warg, zabawa słomką, ścianką szklanki, palcami. Zwróć uwagę na to, czy w trakcie waszej konwersacji pojawia się dotyk w czasie jej gestykulacji. Przyłap ją, kiedy rzuca spojrzenie na Twoje usta. Zwróć uwagę, czy otwiera się emocjonalnie.

Jeżeli TAK, z pewnością kiedy zaproponujesz spotkanie – nie odmówi. Udanej ranki!

Pozdrawiam
F.


PS: Jeżeli interesuje Cię to co czytasz,
możesz skorzystać z darmowego KURSU, jaki przygotowałem dla Ciebie, aby zebrać wiedzę w CAŁOŚĆ:.

Ten podręcznik jest CAłKOWICIE darmowy,
jednak dziĘki zawartej w nim wiedzy,
Twoje rozmowy z kobietą już NIGDY nie będą takie same.

Ten niezwykły materiał udostępniam tutaj:Jak rozpoznać czy ona jest Tobą zainteresowana
Jak rozpoznać czy ona jest Tobą zainteresowana

Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz