Jak Rozpoznać Jak Kobieta Testuje Mężczyznę

  • by

Jak Rozpoznać Jak Kobieta Testuje MężczyznęJak Rozpoznać, że Kobieta testuje mężczyznę?

W przypadku kobiet, impuls pociągu powstaje w wyniku emocjonalnego stanu jaki kobieta uzyskuje w interakcji z mężczyzną, dzięki m.in. ocenie sygnałów, które wysyłasz jej drogą niewerbalną, takich jak jego mowa ciała, zachowanie, sposób bycia, sposób mówienia, itd.

Informacje jakie płyną do kobiety w sytuacji, w której nieświadomie testuje ona mężczyznę, mają istotnie zauważalny wpływ na interakcję i postrzeganie Ciebie jako kogoś kto jest dla niej pociągający lub nie.

Czasem zdarza się, że kobieta świadomie testuje zachowania mężczyzny w określonych aspektach.

Czym są testy spójności? Silnym znakiem zainteresowania.

Kobieta testuje Ciebie w momencie, w którym Twoje pierwsze wrażenie jakie o Tobie ma, powoduje, że się jej podobasz.
Nie tyko wizualnie, ale całą swoją osobą.
Innymi słowy sprawdza, czy owe wrażenie nie jest tylko jej wrażeniem – nie zna Cię przecież.

Gdybyś jej nie zainteresował, nie testowałaby Ciebie, bo nie musiałaby niczego sprawdzać, bez sprawdzania wiedziałaby, że jej nie interesujesz.

Mężczyźni na ogół nie znają tych testów, nie rozpoznają ich ponieważ nie mają nawet świadomości ich istnienia, dlatego nie wiedzą kiedy kobieta ich testuje.

Oczywiście, zdaniem takiego testu od kobiety nie jest wpasowanie dobrej odpowiedzi do pytania, lecz rama kontekstowa w jakiej wystąpi Twoja reakcja.

To tak, jakby treść wypowiedzi lub sens merytoryczny pytania nie miał prawdziwego znaczenia.
Sama treść jest jedynie pretekstem, aby poznać Twoją emocjonalną reakcję na coś takiego.

W ten sposób kobieta może łatwo sprawdzić, czy Twoja pewność siebie jest prawdziwa czy udawana. Ponieważ oceni Twoją reakcję emocjonalną w sytuacji, której się nie spodziewasz.

Inną formą tego typu testów, są testy spowodowane samym zaintrygowaniem lub ewentualnym zainteresowaniem zbudowaniem kontaktu – pełnią rolę filtrów, które mają odcedzić słabych facetów (beta) od interesujących i pociągających mężczyzn (alpha).

Tego rodzaju testami są wypowiedzi lub zachowania, mające na celu sprawdzenie Twojej reakcji i – na jej podstawie – umacnianie Twojego dobrego wrażenia w jej umyśle bądź osłabianie go.

Testy spójności to bardzo szeroki temat, i dlatego zdecydowałem się przedstawić tylko podstawowe aspekty testów występujących w czasie flirtu.

Prostymi przykładami takich testów mogą być:

Jesteś zbyt młody / zbyt stary dla mnie

Skąd pomysł, że będę chciała się z Tobą umówić?

Każdej to mówisz?

Postaw mi drinka to porozmawiamy.

Mężczyzna powinien się o mnie starać.

itd.

Przykład:

Wyobraź sobie sytuację, kiedy w klubie nocnym do atrakcyjnej kobiety podchodzi mężczyzna i rozpoczyna z nią rozmowę.

On jest zadowolony i ona też, nagle jednak z ironicznym uśmiechem i kamienną mimiką kobieta rzuca w jego kierunku wypowiedź „Fajny nawet jesteś, ale ja jestem lesbijką.

W jaki sposób mężczyźni najczęściej reagują na coś takiego? Poddają się lub próbują jeszcze chwilę dyskutować i odchodzą.

Są totalnie zbici z tropu i nie bardzo widzą rozwiązanie w sytuacji.

Oczywiście może się zdarzyć, że kobieta faktycznie jest lesbijką i o tym wspomni, jednak w zdecydowanej większość wypadków jest to jedynie łatwy sposób na to by pozbyć się kogoś mało interesującego.

Przeanalizujmy zupełnie odmienną reakcję pewnego siebie mężczyzny na to zachowanie, który flirtując z kobietą nagle słyszy „Fajny nawet jesteś, ale ja jestem lesbijką.” i z jeszcze większym sarkazmem i uśmiechem mówi jej do ucha: „Wiesz co, ja też.

Albo „Naprawdę? W takim razie oboje lubimy kobiety, to nie może być przypadek…
Efekt tego, przy odpowiedniej komunikacji niewerbalnej, to śmiech i dalsza rozmowa.

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply