Jak się z nią umówić

  • by

Jak się z nią umówić

„Często podrywam jakąś dziewczynę i myślę sobie, że wszystko poszło wzorowo. Potem dzwonię do niej żeby się umówić na spotkanie i słyszę: „jeszcze zobaczę”, „OK, ale może w przyszłym tygodniu”, „jeszcze się zdzwonimy”, „dam ci znać” itp.”

Dzieje się tak tylko wtedy, gdy nie zbudowałeś między wami odpowiedniego połączenia emocjonalnego.

Ona przy Tobie miała całkiem fajne emocje, bo stworzyłeś atrakcyjność – uśmiech, zabawa, śmiechy i dreszcz namiętności.

Po tym wszystkim wróciła do domu i stwierdziła, że przecież nawet Cię nie zna. To typowe gdy miną emocje chwili i w tok myślenia zaczyna się włączać logika.

Pomyśl o podejściu do niej, zagadaniu i nawiązaniu kontaktu jak o sprzedaniu jej samego siebie. Stworzysz fajne emocje i one działają w danej chwili, ona tylko w tej jednej chwili ma ciśnienie na Ciebie.
Jeśli pozwolisz jej czekać kilka dni i wtedy dzwonisz proponując spotkanie, to nie możesz zakładać, że podejmuje ona decyzje o tym czy się z Tobą spotkać z takiego poziomu emocjonalnego jak miała wtedy.

Każda decyzja którą kobieta podejmuje, jest związana z tym, jak ona czuje się w danym momencie, w momencie decydowania. To czy ona zatańczy z Tobą, czy się z Tobą umówi, pocałuje, co wybierze a z czego zrezygnuje zawsze wynika z tego, jak ona się w danej chwili czuje.

Pomyśl ile razy Ty chciałeś kupić coś pod wpływem chwili, bo zrobiło na Tobie wrażenie, bo spodobało Ci się, bo czułeś że chcesz to mieć, chcesz to mieć teraz, już, zaraz!!

A potem emocje mijały i nie decydowałeś się na to. Tutaj działa praktycznie identyczny mechanizm. Aby tego problemu uniknąć, już na samym początku gdy masz wywołane w niej korzystne dla Ciebie emocje, budujesz połączenie emocjonalne z kobietą.

Jeżeli opowiadasz jej dużo historii ze swojego życia, ale nie zagłębiasz się w nie, a historie poruszają tylko podstawowe i lekkie emocje, to budujesz atrakcyjność w jej oczach.

Tylko że później ona wraca do domu, emocja chwili przemija i stwierdza, że fajny facet, ale ja go tak naprawdę w ogóle nie znam. Później już nie ma takiego ciśnienia by poznać Cię bardziej, nie chce jej się już.

Jeżeli jednak opowiadasz jej mniejszą ilość historii, ale zagłębiasz się bardzo głęboko w każdą z nich, a emocje towarzyszące tym historiom przypominają bardziej wasze otworzenie się emocjonalne na siebie, dzielenie czymś ważnym, wówczas tworzysz emocjonalne połączenie, które jest emocją nieulotną.

Pozdrawiam
F.

Jak się z nią umówić
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz