Jak skutecznie kształtować jej zaangażowanie?

Jak skutecznie kształtować jej zaangażowanie?Najczęstsze sytuacje w których znajdują się mężczyźni nie radzący sobie w 100% w swoich związkach to:
–    Robię dla niej tak wiele, ale to chyba dla niej za mało;
–    Nie jestem pewien czy mnie nie zdradza;
–    Ciągle spotyka się z tym irytującym przyjacielem;
–    Nie ma już tej pięknej magii co kiedyś, teraz jest zupełnie inaczej
;
Czy któryś z najczęstszych lub tych mniej częstych problemów dotyczył kiedyś Ciebie?

Jeżeli jesteś osobą, która świetnie radzi sobie w związkach, potrafi z każdą kobietą zbudować niepowtarzalną i piękną relację, prawdopodobnie nie potrzebujesz do szczęścia wiedzy zawartej w tym artykule.
Jeżeli jest jednak inaczej, skup się i czytaj, bo ta wiedza może być dla Ciebie kluczowa.

Każdy w swoim życiu ma pewne zasady, którymi się kieruje, niektórzy maja ich więcej niektórzy mniej. Jednak dzięki tym zasadom łatwiej poruszać się w życiu bo wiemy jak ono ma wyglądać.

Tak samo jak w życiu, również w związku należy wykształtować swoje zasady i przestrzegać ich.

Wielu facetów pod wpływem możliwości regularnego seksu zatraca się w swojej kobiecie oraz nie dba o te zasady.
W konsekwencji, kobieta dostrzega po czasie, że już nie jesteś tym samym niezwykłym facetem co kiedyś, który ją oczarował i z którym zaczęła być.
Opiszę teraz kilka podstawowych zasad, dzięki którym będziesz mógł w związku być szczęśliwy, są to wyjątkowo ważne aspekty, o których większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy.

No przecież „dla Ciebie wszystko skarbie”

Niech kobieta w Twoim życiu będzie partnerem, a nie czymś, co musisz nieustannie zaspakajać.
Znajomy pewnego razu wspomniał mi, że jego kobieta go nie docenia. Pytam jak to?
Opowiedział o wszystkich niesamowitych rzeczach które dla niej robi. Zabierał ją na pikniki w fantastyczne miejsca, ekskluzywne orientalne kolacje, zabierał ją na dalekie wycieczki i starał się dbać o ten związek jak najlepiej.
A ona go w ogóle nie doceniała.
Zadałem mu wówczas jedno pytanie, które zmieniło go na zawsze – Powiedz, a co ona takiego zrobiła, żeby to wszystko od Ciebie dostać?
Zawahał się przez moment i odpowiedział, że nic. Że wystarczy że ona jest, że on ją bardzo kocha i dla niego satysfakcją jest kiedy sprawia że ona jest szczęśliwa.

BŁĄD – Ta kobieta nie zrobiła niczego, aby od niego to wszystko otrzymać. To co jest dla nas łatwo dostępne, traci na wartości.

To pierwsza zasada. I dotyczy ona wszystkiego czym otaczasz się w życiu – gadżetami, jedzeniem, ubraniami, relacjami emocjonalnymi.
Im szybciej to zaakceptujesz, tym szybciej nauczysz się tym sterować. Możesz się teraz zastanawiać:jak to, relacje emocjonalne tracą na wartości kiedy dajemy z siebie więcej tym na którym nam zależy?
To jest jedna z rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć. Gdybyś wiedział, nie popełniłbyś błędów.

Nasz umysł działa a prostym schemacie – to o co muszę się postarać, jest dla mnie mniej dostępne, niż to o co starać się nie muszę.
Odwracając kolejność, to co jest dla mnie dostępne, nie wymaga już więcej mojego starania.

Szaleństwo, bezpieczeństwo oraz wymagania
Poczucie bezpieczeństwa dla kobiety jest ważne, jeśli czuje się przy mężczyźnie bezpiecznie odkrywa przed nim bardziej siebie. Daj jej poczuć, że przy Tobie jest bezpieczna, może czuć się swobodnie. Niech kobieta wie, że potrafisz sobie poradzić w trudnych i nieprzyjemnych sytuacjach.

Nie popadajcie w rutynę. 
Niech czas który razem spędzacie będzie ciekawy, jeżeli pozwolisz popaść w schematy i stałe odtwarzanie tych samych rzeczy, wtedy w waszym związku zamieszka nuda. Róbcie razem ciekawe rzeczy. Kursy tańca, masażu, gotujcie razem, uprawiajcie wspólnie jakiś sport, jest wiele sposobów aby urozmaicić wasz wspólnie spędzany czas.

Stawiaj jej wymagania

Jeżeli nie stawiasz tej dziewczynie wymagań przez cały czas, tracisz jej poczucie potrzeby zapracowania sobie na wszystko.
Zadbaj o to, aby zaangażowanie w waszej relacji było zawsze takie samo z każdej ze stron – jeżeli Ty robisz znacznie więcej niż ona, zarówno na etapie poznawania się jak i związku, to wynik jaki otrzymasz w zamian wcale nie będzie odwzajemnieniem – będzie uznaniem tego co robisz, za łatwo przystępne.

Doza niedostępności
Jeżeli biegasz do swojej dziewczyny 6 razy w tygodniu… to szybko pryska czar tęsknienia, wyczekiwania, przyspieszonego rytmu serca na myśl o spotkaniu z nią.
Czar pryska i Tobie i jej.
Jeżeli jest to etap w którym mieszkacie razem – tak naprawdę nie musisz robić niczego wyjątkowego w waszym życiu, jeżeli samo spędzenie ze sobą kilku fantastycznych chwil jest dla waszej codzienności czymś wyjątkowym. Pamiętaj, niedosyt jest sto razy lepszy od przesytu.  

Wyobraź sobie, jakby w tej chwili wyglądały Twoje aktualne lub minione związki, gdybyś tylko wcześniej wiedział o tym i umiał wcielić w życie?

Pozdrawiam
F.


PS: Jeżeli interesuje Cię to co czytasz,
możesz skorzystać z darmowego KURSU, jaki przygotowałem dla Ciebie, aby zebrać wiedzę w CAŁOŚĆ:.

Ten podręcznik jest CAłKOWICIE darmowy,
jednak dziĘki zawartej w nim wiedzy,
Twoje rozmowy z kobietą już NIGDY nie będą takie same.

Ten niezwykły materiał udostępniam tutaj:Jak skutecznie kształtować jej zaangażowanie?
Jak skutecznie kształtować jej zaangażowanie?

Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz