Jak Sprawić Aby Ona Się Zakochała

Jak Sprawić Aby Ona Się ZakochałaMam dla Ciebie coś, co Cię mocno zainteresuje…


Jak w Niej Wywołać Efekt Zakochania?

W dzisiejszym artykule poznasz techniczne aspekty metodyki uczuć. Za to wszystko odpowiadają określone przez biologię mechanizmy.

Nie możesz wywołać ich bezpośrednio, jednak wszystkie te mechanizmy sprowadzają się w konsekwencji ku stymulowaniu umysłu kobiety do wydzielania określonych hormonów.

Tych kluczowych nie ma zbyt wiele i da się je wywołać w równoległych sytuacjach, bardziej przyziemnymi sprawami, sposobem w jaki spędzisz z nią czas.

Istnieją metody, dzięki którym ona przeżyje to wszystko przy Tobie, odpowiednie stymulanty napłyną do jej mózgu w wyniku reakcji, jaką jest biologiczny mechanizm doświadczania tych uczuć.

Kontekstowo, zostaną one połączone z Tobą, ponieważ w pamięci ewidentnie „widnieje”, że te mechanizmy zostały uruchomione gdy byłeś przy niej.

Jako przykład podam Ci oksytocynę, która wydzielając się w organizmie zarówno niemowlaka jak i matki podczas karmienia, odpowiada za tworzenie przywiązania.

W jakimś sensie, podobny mechanizm funkcjonuje wśród zwierząt, kiedy małe po wykluciu bierze za matkę tą, z którą spędza pierwsze sekundy swojego życia.

Nic innego jak nagła i silna dawka oksytocyny odpowiada za wytworzenie i zapisanie w pamięci tego wrażenia, stworzenia tym samym silnego związku psychicznego.

Możesz stymulować jej mózg do wydzielenia tych „półproduktów” zakochania w wyniku spędzanego razem czasu, a znając niezbyt skomplikowane zasady progresji emocjonalnej, możesz szybko przeprowadzić ją poprzez odpowiedni koktajl emocjonalny.

Największą rolę odgrywają – za wyjątkiem oksytocynyserotonina i dopamina.

Serotonina to w dużym uproszczeniu hormon szczęścia, syntetyzowany przez organizm.

Istnieje środek, w większości państw zakazany, który blokuje wychwyt zwrotny serotoniny przez ok 3h, powodując że mózg zostaje nią praktycznie zalany. W wyniku tego, użytkownicy znajdują się w stanie nieskończonego błogostanu, empatii i potrzeby kochania wszystkiego i wszystkich.

Powszechnym twierdzeniem naocznym stało się, że więzi między osobami nie tylko różnej płci zwiększały się w sposób długotrwały po takiej ‚imprezie’.

Co jest istotne, po nagłym wydzieleniu dużej ilości serotoniny dochodzi do nagłego spadku tego poziomu, a nawet deficytu, przy jednocześnie zachowanym poziomie dopaminy.

Zmniejszona ilość serotoniny i zwiększona ilość dopaminy to kombinacja wręcz ocierająca się o uczucie zakochania.

Nic dziwnego, że przy braku tego związku zakochani cierpią z powodu bezsenności i mają skłonność do stanów depresyjnych.

W tym sensie kobieta najpierw musi wpaść emocjonalnie w małą „depresję”, że Ciebie nie ma (spadek serotoniny, dopamina pozostaje na swoim poziomie), by zajść mogły następnie procesy mechanicznego nagrodzenia jej napływem serotoniny, gdy znajdzie się w Twoim otoczeniu.

Również czekolada nasila wydzielanie serotoniny do mózgu, ale w stopniu niepraktycznym, chyba że urządzisz jej czekoladowy dzień 🙂

Dla przykładu, dając jej na ręce małego kochanego zwierzaczka, stymulujesz jej mózg do wydzielania serotoniny, podczas gdy ona jest tak naprawdę skoncentrowana na Tobie w całej sytuacji.

Zrobisz to kilka razy i coraz mniejsza dawka serotoniny – dla tej sytuacji – zacznie ustępować wydzielaniu oksytocyny i zacznie ją do tego zwierzaczka przywiązywać.

Zabierz ją na dziką karuzelę, przejażdżkę motorem bądź spraw, by czegoś mocno wyczekiwała.
Doprowadzisz do uwolnienia dopaminy.

Ciąg Dalszy Nastąpi…

Pozdrawiam
F.

Jak Sprawić Aby Ona Się Zakochała
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz