Jak stworzyć jej Poczucie Niedosytu?

  • by

Sęk jest w tym, że wszyscy faceci są bardzo otwarci na kobiety, kiedy tylko one zakomunikują im jakiekolwiek zainteresowanie. Wszyscy są tacy sami, a to już dawno nudzi laski.
Nagle atrakcyjna dziewczyna trafia na kogoś, kto mimo jej adoracji nie leci na nią tak od razu. I nie na geja – trafia na kogoś, kto wprost wyraża „Natalia, podobasz mi się… nie spieprz tego”.
Powiedziane z humorem i uśmiechem intryguje, a Ty się bawisz. Ona wtedy zaczyna Cię zaczepiać, kusić, mącić, dotykać, zmysłowo spoglądać, zagryzać wargi, działać Ci na wyobraźnię – a Ty rzucasz jej subtelne wyzwanie (kwalifikację) pytając ją o choćby 3 cechy niezwiązane z jej wyglądem, z których jest dumna – ciekawe co odpowie.
Twoja niedostępność to flirt, nie mniej jednak ma ona swoje miejsce tylko na początkowym etapie kontaktu. Polega na wyrażaniu zainteresowania dziewczyną, poprzez spojrzenie, ton głosu, uśmiech i odważne komplementy – przy jednoczesnym komunikacie wynikającym z zachowania „o mnie się trzeba postarać, na mnie sobie trzeba zasłużyć, nie ma tak łatwo, jesteś fajna, pokaż mi coś więcej”.
Doprowadzasz do sytuacji, że to ona chce Cię pocałować, ona chce numer, ona się już dawno nakręciła.
W tym miejscu to jest koniec niedostępności, inaczej dziewczyna zacznie myśleć, że nie umie, że Ty jesteś nie do zdobycia, że nic z tego nie wyjdzie, że nie warto tracić czasu – zacznie się powoli dystansować. Dla jednej ten etap wystąpi po 30 minutach, dla innej to będzie kwestia 3 dni, dla innej 3 spotkań. Do tego momentu, zbudowałeś psychologiczną otoczkę wobec swoich emocji, jakie jej wyrazisz – ponieważ byłeś niedostępny i ona walczyła o Twoją uwagę, psychologicznie Twoja otwartość ma teraz znacznie większą wartość.
Pamiętaj, że psychika działa w taki sposób – że bez względu na wszystko – jeśli czujesz się zaspokojony, tracisz motywację.
Jeśli czujesz przesyt, masz dość na ten moment.
Jeżeli jednak ona czuje niedosyt spędzonego czasu, już od pierwszej chwili po pożegnaniu myślisz o tym czego chcesz – a ona chce więcej.
Początkowe spotkania zawsze kończ w momencie apogeum emocji, a nie spadku i takiego już pełnego zaspokojenia, przesytu. 40minut da Tobie dobry efekt emocjonalny, niedosyt, będzie chciała więcej, zabrano jej coś fajnego 🙂
Ale 2h spowodują, że skończy spotkanie i pójdzie myślami gdzieś indziej.

„Błąd pierwszego rzutu oka – odmiana podstawowego błędu atrybucji. Polega na tym, że informacje, które odbieramy jako pierwsze wydają nam się ważniejsze i bardziej reprezentatywne niż kolejne. Pierwsze informacje stają się prototypem. Są one także łatwiej zapamiętywane, lepiej przechowywane i lepiej przypominane oraz uważane za ważniejsze niż kolejne. ”Błąd pierwszego rzutu oka polega nie na tym, że mamy skłonność do oceniania innych ludzi na podstawie naszego pierwszego wrażenia (które tworzy się w ciągu zaledwie pierwszych 10 sekund), ale na tym, że będziemy następne informacje zniekształcać tak, aby pasowały do naszego pierwszego wrażenia.”

Niedostępność wpływa na tzw. iluzję psychologiczną dotyczącą sposobu postrzegania rzeczy względnie niezmiennych, takich jak osoba, jej wygląd, status, charakter, itp., poprzez zwiększenie odczuwalnej wartości tej osoby, jej charakteru czy zdarzeń jakie mają miejsce.
Zakazany owoc smakuje najlepiej – kupno fantastycznego perfuma dla dziewczyny jest proste, o ile wystarczy wejść do byle sklepu w galerii handlowej. Jeśli jednak decyduję się na zapach, który producent wyda dopiero za rok, a teraz podczas prezentacji losowo wybranych 10 osób które wzięły udział w konkursie może je kupić, z czego 3 z nich ten NAJ – i właśnie mnie wylosowali – wartość psychologiczna tego flakoniku z estrami ma dla mnie większe znaczenie, bo jest trudno dostępna.
Se-s z dziewczyną, która sama się o niego prosiła to nie to samo, co se-s z atrakcyjną pięknością, której nikt nie umie zdobyć, a Tobie się to udało dzięki świadomemu wywołaniu właściwego efektu.

Pozdrawiam
F.

Jak stworzyć jej Poczucie Niedosytu?
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz