Jak wywołać upojenie zakochaniem

  • by

W dzisiejszym raporcie poznasz techniczne aspekty metodyki uczuć. Za to wszystko odpowiadają określone przez biologię mechanizmy. Nie możesz wywołać ich bezpośrednio, jednak wszystkie te mechanizmy sprowadzają się w konsekwencji do stymulowania umysłu kobiety, do wydzielania określonych hormonów. Tych kluczowych nie ma zbyt wiele i da się je wywołać w równoległych sytuacjach, bardziej przyziemnymi sprawami, sposobem w jaki spędzisz z nią czas.
Istnieją metody, dzięki którym ona przeżyje to wszystko przy Tobie, odpowiednie stymulanty napłyną do jej mózgu w wyniku reakcji, jaką jest biologiczny mechanizm doświadczania tych uczuć.
Kontekstowo, zostaną one połączone z Tobą, ponieważ w pamięci ewidentnie „widnieje”, że te mechanizmy zostały uruchomione gdy byłeś przy niej.
Jako przykład podam Ci oksytocynę, która wydzielając się w organizmie zarówno niemowlaka jak i matki podczas karmienia, odpowiada za tworzenie przywiązania. W jakimś sensie, podobny mechanizm funkcjonuje wśród zwierząt, kiedy małe po wykluciu bierze za matkę tą, z którą spędza pierwsze sekundy swojego życia. Nic innego jak nagła i silna dawka oksytocyny odpowiada za wytworzenie i zapisanie w pamięci tego wrażenia, stworzenia tym samym silnego związku psychicznego.
Udowodniono, że stężenie oksytocyny jest znacznie większe u młodych ojców.
Niestety nie ma oksytocyny w tabletkach. ;p
Niemniej jednak, możesz stymulować jej mózg do wydzielenia tych „półproduktów” zakochania w wyniku spędzanego razem czasu, a znając niezbyt skomplikowane zasady progresji emocjonalnej, możesz szybko przeprowadzić ją poprzez odpowiedni koktajl emocjonalny. Największą rolę odgrywają – za wyjątkiem oksytocyny – serotonina i dopamina.
Serotonina to w dużym uproszczeniu hormon szczęścia, syntetyzowany przez organizm.
Istnieje środek, w większości państw zakazany, który blokuje wychwyt zwrotny serotoniny przez ok 3h, powodując że mózg zostaje nią praktycznie zalany. W wyniku tego, użytkownicy znajdują się w stanie nieskończonego błogostanu, empatii i potrzeby kochania wszystkiego i wszystkich. Powszechnym twierdzeniem naocznym stało się, że więzi między osobami nie tylko różnej płci zwiększały się w sposób długotrwały po takiej ‚imprezie’. Co jest istotne, po nagłym wydzieleniu dużej ilości serotoniny dochodzi do nagłego spadku tego poziomu, a nawet deficytu, przy jednocześnie zachowanym poziomie dopaminy.
Zmniejszona ilość serotoniny i zwiększona ilość dopaminy to kombinacja wręcz ocierająca się o uczucie zakochania.
Nic dziwnego, że przy braku tego związku zakochani cierpią z powodu bezsenności i mają skłonność do stanów depresyjnych. W tym sensie ona najpierw musi wpaść emocjonalnie w małą „depresję”, że Ciebie nie ma (spadek serotoniny, dopamina pozostaje na swoim poziomie), by zajść mogły następnie procesy mechanicznego nagrodzenia jej napływem serotoniny, gdy znajdzie się w Twoim otoczeniu.
Również czekolada nasila wydzielanie serotoniny do mózgu, ale w stopniu niepraktycznym, chyba że urządzisz jej czekoladowy dzień 🙂
Dla przykładu, dając jej na ręce małego kochanego zwierzaczka, stymulujesz jej mózg do wydzielania serotoniny, podczas gdy ona jest tak naprawdę skoncentrowana na Tobie w całej sytuacji.
Zrobisz to kilka razy i coraz mniejsza dawka serotoniny – dla tej sytuacji – zacznie ustępować wydzielaniu oksytocyny i zacznie ją do tego zwierzaczka przywiązywać.
Zabierz ją na dziką karuzelę, przejażdżkę motorem bądź spraw, by czegoś mocno wyczekiwała.
Doprowadzisz do uwolnienia dopaminy.
Dopamina w znacznym uproszczeniu, odpowiada za poczucie motywacji, poczucie siły wewnętrznej, uczucie „jak młody bóg”, brak samokrytyki i poczucie, że możesz wszystko, z jednoczesnymi objawami fizycznymi, takimi jak zmniejszone łaknienie, bezsenność, pocenie dłoni i czoła (zimny pot), szybsze bicie serca, uczucie pojawiającego się gorąca.
Jak widzisz, ten sam efekt w jej głowie da Ci szalona przejażdżka motorem, zabranie ją na rollercoaster, albo zwykłe sprawienie by… na coś mocno wyczekiwała i nie mogła się doczekać.

A matematycznie, wychodzi na dokładnie to samo. W wyniku waszych spotkań uderza w nią serotonina i nagle opuszcza, uderza w nią oksytocyna, dbasz o uderzenia dopaminy.
Wszystkie techniki psychologiczne, których możesz się nauczyć i z sukcesem stosować na randkach bądź w celu ich inicjacji, sprowadzają się tak czy inaczej, do wywoływania w dziewczynie emocji.
Z tą różnicą, że tu koncentrujemy się na dosłownym mechanizmie tego koktajlu emocjonalnego.
Według Gerharda Crombacha miłość to C8-H11-N czyli PEA (fenyloetyloamina), która powstaje przy określonych bodźcach w części międzymózgowej (hipotalamusie).
Jeżeli dziewczyna będzie doświadczała tego mechanizmu w Twojej obecności, zostanie on z Tobą połączony.
Podobnie małe dziecko, które w obecności jednej babci było wychwalane i wynagradzane przez osobę trzecią, a w obecności drugiej babci było karcone przez tą sama osobę trzecią. Taki maluch będzie podświadomie reagować euforią na widok pierwszej babci i stale obecnym strachem, kiedy pojawi się druga.
To zapis emocjonalny w pamięci już po stronie psychologiczno-intelektualnej.
Jest to tylko tak naprawdę zarys ogólnej idei.

Pozdrawiam

F.

Jak wywołać upojenie zakochaniem
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz