Jak Wywołać Zakochanie? Przykłady

  • by

Jak Wywołać Zakochanie? PrzykładyDla przykładu, dając jej na ręce małego kochanego zwierzaczka, stymulujesz jej mózg do wydzielania serotoniny, podczas gdy ona jest tak naprawdę skoncentrowana na Tobie w całej sytuacji.

Zrobisz to kilka razy i coraz mniejsza dawka serotoniny – dla tej sytuacji – zacznie ustępować wydzielaniu oksytocyny i zacznie ją do tego zwierzaczka przywiązywać.

Zabierz ją na dziką karuzelę, przejażdżkę motorem bądź spraw, by czegoś mocno wyczekiwała.
Doprowadzisz do uwolnienia dopaminy.

Dopamina w znacznym uproszczeniu, odpowiada za poczucie motywacji, poczucie siły wewnętrznej, uczucie „jak młody bóg”, brak samokrytyki i poczucie, że możesz wszystko, z jednoczesnymi objawami fizycznymi, takimi jak zmniejszone łaknienie, bezsenność, pocenie dłoni i czoła (zimny pot), szybsze bicie serca, uczucie pojawiającego się gorąca.

Jak widzisz, ten sam efekt w jej głowie da Ci szalona przejażdżka motorem, zabranie ją na rollercoaster, albo zwykłe sprawienie by… na coś mocno wyczekiwała i nie mogła się doczekać.

A matematycznie, wychodzi na dokładnie to samo.

W wyniku waszych spotkań uderza w nią serotonina i nagle opuszcza, uderza w nią oksytocyna, dbasz o uderzenia dopaminy.

Wszystkie techniki psychologiczne, których możesz się nauczyć i z sukcesem stosować na randkach bądź w celu ich inicjacji, sprowadzają się tak czy inaczej, do wywoływania w dziewczynie emocji.

Z tą różnicą, że tu koncentrujemy się na dosłownym mechanizmie tego koktajlu emocjonalnego.

Według Gerharda Crombacha miłość to C8-H11-N czyli PEA (fenyloetyloamina), która powstaje przy określonych bodźcach w części międzymózgowej (hipotalamusie).

Jeżeli dziewczyna będzie doświadczała tego mechanizmu w Twojej obecności, zostanie on z Tobą połączony.

Podobnie małe dziecko, które w obecności jednej babci było wychwalane i wynagradzane przez osobę trzecią, a w obecności drugiej babci było karcone przez tą sama osobę trzecią.
Taki maluch będzie podświadomie reagować euforią na widok pierwszej babci i stale obecnym strachem, kiedy pojawi się druga.

To zapis emocjonalny w pamięci już po stronie psychologiczno-intelektualnej.
Jest to tylko tak naprawdę zarys ogólnej idei.

Jak Wywołać Zakochanie? Przykłady
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz