Jak Zachować się Na Randce

  • by

Jak Zachować się Na RandceKażde zachowanie kobiety jest tylko i wyłącznie reakcją na Twoje zachowanie.

Jeżeli będziesz przy niej grzecznym, starającym się nie urazić nikogo, moralnym mężczyzną – ona będzie zachowywała się wówczas pod Ciebie – będzie porządna, szukająca związku, partnera, miłości i romantycznych wieczorów przy świecach.

Jeżeli zaczniesz zachowywać się seksualnie przy niej od początku, ona zacznie zachowywać się pod Ciebie – nagle zacznie zastanawiać się jak Twoje ręce masowałyby jej nagie piersi i jakby to było, gdybyś ją wziął od tyłu, a dalekie staną się dla niej myśli o wspólnym wychodzeniu do kina za rączkę.
Z niedoświadczenia i bezpieczeństwa zachowujesz się „porządnie” i w sposób wyważony przy kobietach, których wcześniej nie znałeś. Wydaje Ci się, że to sensowna droga.

Z bezpieczeństwa moralnego, ona zachowuje się porządnie przy facecie, którego poznała, który jest fajny i poukładany i kulturalny. Nie może wyjść przed nim na „gorszą”.

Tak jak Ty masz ochotę wpoić się w jej usta, ale brak Ci odwagi by odpowiednio to zakomunikować po 5 minutach, tak ona ma ochotę na często odważniejsze fantazje, ale musi zachowywać się porządnie przy kimś, kto zachowuje się tak porządnie przy niej.

Oczywiście ważne jest, aby nie stawiać sobie oczekiwań tam gdzie nie są potrzebne – bo ilekroć rzeczywistość odbiegnie od wyobrażonych oczekiwań, tylekroć będzie Ci się wydawać, że coś poszło nie tak, bo jest inaczej niż być miało.

Każda interakcja z kobietą pójdzie zawsze bardziej lub mniej odmiennym kierunkiem, niż wydaje Ci się na początku.
Nigdy nie ma laboratoryjnych warunków.

Czasem zabranie naprawdę niewiele i nie z Twojej ani nie z jej winy. Czasem okoliczności same Cię pozytywnie zaskoczą.

Ale nigdy nie będzie tak, jakbyś sobie to w głowie układał – dlatego wymyślanie co zrobić po kolei, jak zrobić, co i kiedy powiedzieć jest bardziej stresujące (że nie wiesz), niż praktyczne.

Zamiast wymyślać oczekiwania, skoncentruj się na czerpaniu przyjemności z chwili – wtedy okaże się, że tak czy inaczej ten czas spędziłeś z nią bardzo przyjemnie, niezależnie co się w nim zawarło.

Zapomnij o celach jakie koniecznie chcesz stawiać sobie spędzając czas z kobietą.

Zastąp je fantastyczną zabawą, autentycznością, szczerym wyrażaniem swoich prawdziwych emocji, tego co czujesz i tego co pragniesz. Poświęć te chwile które macie razem dla siebie na wspólną zabawę, na fantastycznie spędzony czas i mnóstwo uśmiechów.

Intencja działa w ten sposób, że jeżeli idziesz na spotkanie z nastawieniem na to, by laskę wylizać – to statystycznie będziesz całował się z nimi na tych spotkaniach.

Jeżeli idziesz z nastawieniem, by sobie poćwiczyć rozmowę, wystrzelić materiał i zobaczyć co się stanie – to statystycznie będziesz spotykał się z nimi i prowadził rozmowy.

Również praktyka pokazuje, że spontaniczne i czasem nieprzemyślane parcie do przodu da Tobie statystycznie lepsze wyniki, niż ograniczanie się do stonowanych, bezpiecznych i przemyślanych dwa razy kroków.
Nie musisz być idealny.

Pozdrawiam
F.

Jak Zachować się Na Randce
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz