Jak Zauroczyć Dziewczynę…?

  • by

Chcę Tobie pokazać, że tych patentów jest więcej. Na przykład… -> świetnie działa wkręcenie laski w temat jaka jest jej zdaniem różnica między zauroczeniem, a zakochaniem.
Zasadę działania już znasz z mojego poprzedniego wpisu.

Daję Tobie przykład poniżej:

Ty: Czy zastanawiałaś się już kiedyś nad różnicą pomiędzy zauroczeniem a byciem zakochaną?

Ona: Co masz na myśli? /albo inne tego typu pytanie/

Ty: No, uważam, że do obu dochodzi w zupełnie różnych sytuacjach. To znaczy, zauroczenie to uczucie, którego doświadczamy w towarzystwie tej osoby, gdy na nią patrzymy i na przykład myślimy sobie: mmm
Być może zaczynamy mieć pewne myśli, dostrzegać pewne obrazy, zresztą wiesz na pewno jakie to uczucie, nie?

Ona: Tak. /czasem się już tu rozgada, to nie ma znaczenia, ciśniesz dalej po całości…/

Ty: Ale zakochiwanie się – myślę, że do tego dochodzi gdy nawet nie jesteśmy w towarzystwie tej osoby. To znaczy, możesz sobie przypomnieć ostatni raz, gdy całkowicie uległaś czyjemuś urokowi?

Ona: Tak. /nawet dziewice były kiedyś zakochane…/

Ty: Taaaa, ale to stało się tak –> spędziłaś trochę czasu z tą osobą, a potem poszłaś do domu i zobrazowałaś sobie tę osobę w pamięci… /w tym momencie obrysuj swoją twarz/

Zwykle, potem wyobrażamy sobie siebie w najróżniejszych sytuacjach razem z tą osobą, świetnie się bawiąc, doznając właśnie takich emocji.
Widzisz reklamę wycieczki do Tunezji, pierwsza myśl jak fajnie byłoby tam być, druga myśl -> jak fajnie byłoby tam być z tą osobą i czuć się /dotknij ją gestykulacyjnie/ naprawdę fajnie.

A potem pewnie zaczęłaś wyliczać sobie wszystkie rzeczy, które ci się w nim tak podobają:
lubisz gdy do Ciebie mówi, uwielbiasz słuchać go i patrzyć na jego oczy, jest mądry, jest zabawny, bardzo dobrze się czujesz w jego towarzystwie, niezależnie od okoliczności naprawdę to ci się w nim podoba, prawda?

Widzisz go przed sobą, rozmawiasz, patrzysz w oczy i CZUJESZ… jak zmienia się Twój oddech, o którym przecież nie myślisz cały czas – a będąc przed osobą w której się zakochujesz MYŚLISZ o oddychaniu.

Albo mruganie własnych powiek…
Nagle okazuje się, że kiedy on mówi do Ciebie, wszystko w twoim ciele cię delikatnie rozprasza, mruganie własnych powiek, uczucie nacisku twojego ciała na siedzenie / podłogę, twój język który nagle czujesz w swojej buzi.

Zauważasz jak zmieniło się bicie Twojego serca? Kto normalnie o tym myśli jak bije serce, rozmawiając z drugą osobą na jakiś temat?

Ale on o tym nie wie i kobieta długo trzyma to w tajemnicy.
Uśmiecha się, ale on nie wie czemu.

A z ZAUROCZENIEM jest trochę inaczej.
Wydaje mi się, że zauroczenie przychodzi nagle, w jednym momencie kiedy dwoje ludzi w którejś ZWYKŁEJ chwili, podczas byle tematu, spogląda sobie głęboko w oczy /patrzcie sobie w oczy/ i nagle orientują się,
że coś przyciągającego jest w nich, w tej drugiej osobie i aby to poznać, coraz częściej zaczyna się o tym myśleć. Bo to intryguje i ten ktoś staje się intrygujący.

I szeroko otwarte i skupione oczy wyglądają jak 5zł, albo jakby chciały przeniknąć to co widzą na wylot…

A ZAKOCHANIE jest wtedy, kiedy to pójdzie o wiele dalej, kiedy już będziesz mogła spojrzeć na tego kogoś i z jakimś zaskoczeniem pozytywnie pomyśleć, jakby to było gdybyś się w tej osobie o której właśnie myślisz, bo jest przy Tobie, wzajemnie, NAGLE zakochała…

Łapiesz się na uśmiechu i fascynacji, ale tego nie zdradzasz. Widzisz, wszystko, włączając zakochiwanie się, jest pewnym procesem.

A kiedy dokonujesz tego procesu z kimś /wskaż siebie gestykulacją, subtelnie!/ i naprawdę pozwalasz temu wszystkiemu zaistnieć,
to jest właśnie moment w którym kontrolę przejmuje magia. Magia, której wszyscy szukamy.

Oczywiście, czasami to może potrwać miesiące, ale prawdziwa magia jest wtedy, gdy to następuje momentalnie i wiesz o tym w tym samym momencie.
To niesamowite uczucie, nie?

F.

Jak Zauroczyć Dziewczynę...?
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz