Jaki Mam Być Aby Ją Poderwać? Patent

  • by

Jaki Mam Być Aby Ją Poderwać? PatentProblem facetów leży w tym, że zbyt szybko stają się łatwo osiągalni dla lasek.

Nawet jeżeli widzisz, że ona się Tobą ekscytuje, wypytuje skąd jesteś, co lubisz, dotyka Cię w trakcie rozmowy, stresuje się delikatnie – nie pakuj się od razu w odwzajemnianie wszystkiego myśląc, że już ją zdobyłeś.

Daj jej przez pewien czas chełpić się myślą „on jest fajny, koniecznie muszę go mieć”.

Jeżeli rzucisz się jej na szyję od razu po tym jak zauważysz, że ona na Ciebie leci – to zniszczysz te emocje, ona już nie będzie miała w głowie „koniecznie muszę go mieć”, zamiast tego zda sobie sprawę, że jesteś łatwy i już cała bajka z flirtem minęła.

Już wszystko rozstrzygnięte.
A gdzie emocje, gdzie zabawa? Gdzie wyzwanie? Gdzie zdobywanie faceta?

Odbierasz jej wszystko co najlepsze, kiedy ona zaczyna się mocniej Tobą interesować, a potem dziwisz się, że to zainteresowanie spada.

O co chodzi, była taka zainteresowana, ja to tylko odwzajemniłem i ona przestała?” Jeżeli ona poczuje, że owinęła sobie Ciebie wokół palca po 5 minutach czy 5 godzinach – stracisz ją bezpowrotnie.

Kiedy widzisz, że zainteresowała się Tobą mocniej, znaczy to, że ma w głowie „chcę go mieć, chcę go teraz”. Nie możesz jej tego zbyt szybko dać. Ona chce tak myśleć o facecie, chce tak się czuć, fantazjuje o takim, o którym by tak myślała.

F.

Jaki Mam Być Aby Ją Poderwać? Patent
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz