Jaki Mam Być, Aby Mieć To Coś?

  • by

Jaki Mam Być, Aby Mieć To Coś?Kiedy jesteś szczęśliwy, kobiety same lgną do Twojego życia. Dlaczego?

Ponieważ kiedy staną się jego częścią, też będą żyły w ten sposób, będą mogły dzielić szczęście które masz, będąc z Tobą.
Pomyśl o tym w ten sposób.

Kobieta nie chce mieć faceta, który w niej zobaczy jedyny kolor życia, z której on zrobi swoją inspirację i która będzie mogła rozświetlić jego szare życie swoimi zajęciami.

To Ty masz być księciem, który ujmie ją za dłoń i poprowadzi do swojego świata, w którym ona będzie mogła poczuć się cudownie u Twojego boku razem z Tobą.

Wszystko co daje Tobie silne, pozytywne emocje, powoduje że czujesz się lepiej.

Im bardziej jesteś w te elementy swojego życia zaangażowany, tym ważniejsze stają się one dla Ciebie i tym silniej wpływają na to co myślisz o sobie, o tym kim jesteś i jak żyjesz.
Zadaj sobie pytanie: co takiego robisz, co daje Ci dużo zadowolenia z siebie?

Jeżeli Twoją inspiracją jest oglądanie kolekcji znaczków pocztowych, to też jest cenne. Jednak czy wtedy naprawdę czujesz że żyjesz? Raczej nie.

Prawdopodobnie jest wiele rzeczy które w głębi Ciebie nie zostały jeszcze przebudzone.
To wcale nie muszą być wielkie rzeczy.

Może np. czujesz, że masz ochotę wstać z krzesła i rzucić się w bieg po wiosennym, zielonym lesie, bo wtedy czujesz przypływ euforii i kontakt z naturą?

Masz swoje ulubione miejsca w których biegasz, ulubiony kamień na którym odpoczywasz, specjalne widoki na swojej drodze.

Weź teraz długopis i papier i wynotuj 20 rzeczy, które uwielbiasz robić, które sprawiają Ci przyjemność, które są wartościowe dla Ciebie.

F.

Jaki Mam Być, Aby Mieć To Coś?
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz