Jesteś autentyczny na randce z nią?

Kobieta często na początku gra nie okazując swej prawdziwej osobowości, tego jakim ciepłem potrafi darzyć Ciebie, tego jak troskliwa jest. Kobieta skrywa swoją seksualność i zachowuje dystans, starając się odcedzić tych którzy mogliby ją skrzywdzić. Dopiero później możesz odczuć jakim ciepłem potrafi darzyć Ciebie – w formie zachowania, szczerego zainteresowania Twoją osobą, zaufania, wspólnego seksu, fantastycznie spędzanego czasu, emocji.

Mężczyźni również nie są tu lepsi. Prędzej na starcie zapytamy kobietę o opinię na drugorzędny temat, niż odważymy się wyjść poza ramy zwykłego „zagadania o nic” i zdecydujemy się być z nią szczerymi. Wcale nie chcieliśmy pytać o drogę, imprezy w mieście, chcieliśmy spędzić świetny wieczór idąc na imprezę z nią. 😉

Popełniasz błędy starając się stawiać sobie cel. Cel w postaci randki, numeru telefonu. Cel w postaci pocałunku, cel w postaci seksu.
Kiedy bawisz się ze znajomymi, śmiejesz się, przybijasz piątki, opowiadasz kawały. A kiedy nagle pojawia się gdzieś obok naprawdę piękna nieznajoma, myślisz sobie, że chciałbyś aby mogła być Twoja i zaczynasz nawet zastanawiać się jak nawiązać kontakt, jak ją poderwać, jak wziąć od niej numer telefonu, o czym by właściwie rozmawiać.

Podrywanie kobiet nie działa w ten sposób. Na spotkaniu, próbujesz analizować co w danym momencie znaczy jej uśmiech, jej spojrzenie, każdy inny gest.
Jeżeli nawiążesz kontakt, Twoje zachowanie zmienia się. Próbujesz wstawić ją w jakąś rolę i zagrać w grę – w grę podczas której chcesz zdobyć numer telefonu, chcesz zdobyć pocałunek, chcesz zdobyć seks.
Zastanawiasz się co powiedzieć i jak powiedzieć i stajesz się nieautentyczny. Ta sama kobieta, gdyby była niewidzialna i weszła na imprezę i zobaczyła Ciebie jak się bawisz ze swoimi przyjaciółmi, jak się śmiejesz, jak zachowujesz się prawdziwy Ty, nie starający się czegoś uzyskać – pewnie bardzo by chciała żebyś właśnie tak zachowywał się, podczas flirtu z nią – szczerze wyrażający na zewnątrz autentyczne emocje.

Są mężczyźni, którzy zastanawiają się jak mają zdobyć numer telefonu dziewczyny, z którą już jakoś nawiązali kontakt. Kiedy w trakcie rozmowy decydujesz się poświęcić 15 minut na to by zdobyć jej numer – cały kwadrans który z nią spędzasz poświęcasz sztucznemu zachowaniu. A ona już dawno wie w jaką rolę wstawiłeś ją w swojej grze i też zaczyna z Tobą grać.
I pojawiają się zintensyfikowane testy spójności, próba sił ram, znika cały przepływ emocjonalny i wracasz do początku. Porównaj to do kobiety obok, która nagle odkryła, że odnalazła mężczyznę przy którym mogłaby być szczera, zachowywać się tak jak stworzyła ją natura – nie tłumiąca swoich pragnień i emocji.

Kiedy oboje bardzo dobrze się czujecie spędzając razem czas, wymiana numerów staje się oczywista, następne spotkanie także.
Śmiej się z nią i baw – kiedy dobrze się bawicie i oboje czujecie że pozytywnie spędzacie z sobą czas, możesz w odpowiedni sposób nakierować tą relację w stronę związku lub gdziekolwiek zechcesz.

Pozdrawiam
F.

Jesteś autentyczny na randce z nią?
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz