Kobieta widzi to zupełnie inaczej

Lubię chwalić się swoim partnerem. Lubię spoglądać na te dziewczyny, które mi zazdroszczą, widzę jak się obracają za nim, a ja wiem, że on jest tylko mój.
Tych słów z pewnością nie usłyszysz od swojej kobiety. Ona bardzo często będzie używała słowa: kocham Cię, zależy mi na Tobie, ale nie przyzna się do tak – z jednej strony oczywistych kwestii z drugiej tak ważnych i zatajanych przez nią.
Co jednak zrobić by kobieta myślała tylko o Tobie i chciała tylko Ciebie?
Jej światem musisz być Ty. Twoja osoba musi być na tyle fascynująca, na tyle ciekawa by ona chciała wszystkimi siłami wkroczyć do Twojego świata.
Kobieta nie zakochuje się w kwiatach, które dostaje od Ciebie, ona małymi krokami uzależnia się od tego w jaki sposób spędza z Tobą czas. Jeżeli jesteś osobą, która potrafi oderwać ją od tej codziennej rutyny, jesteś na dobrej drodze.
Każde spotkanie z dziewczyną musi zawierać coś nowego, nie może być to ciągle ten sam odtwarzany element, gdyż dziewczyna zacznie się nudzić i szufladkować jako gościa, który nie potrafi wymyślić czegoś nowego tylko ciągle zabiera ją na kawę albo piwo. Odprowadza do domu i się z nią żegna.

Gwiazda


PS: Jeżeli interesuje Cię to co czytasz,
możesz skorzystać z darmowego KURSU, jaki przygotowałem dla Ciebie, aby zebrać wiedzę w CAŁOŚĆ:.

Ten podręcznik jest CAłKOWICIE darmowy,
jednak dziĘki zawartej w nim wiedzy,
Twoje rozmowy z kobietą już NIGDY nie będą takie same.

Ten niezwykły materiał udostępniam tutaj:Kobieta widzi to zupełnie inaczej
Kobieta widzi to zupełnie inaczej

Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz