Kurs Uwodzenia

  • by

Po lipcowym kursie uwodzenia w Sopocie, jeszcze do siebie dochodzę. To było bardzo intensywne 6 dni, spaliśmy może po 4 godziny na dobę. Niektórzy (i to nie raz) potrafili kończyć praktykę nocną o 7 rano.
Wkrótce udostępnię parę fajnych ujęć i napiszę więcej o minionym kursie uwodzenia SU Sopot EXTREME.

Teraz jednak MEGA NIESPODZIANKA…

W dniach 20-25 sierpnia 2013 organizujemy…  Kurs Uwodzenia SU SOPOT 2013 edycja INNERGAME
Zobacz więcej

„INNERGAME generalnie bazuje na pewności siebie, postawie i życiowych przekonaniach. To, jaką masz postawę w życiu jest prezentowane kobiecie kiedy rozmawiasz z kobietą i to buduje Twoją atrakcyjność. Tak właśnie większość naturali zdobywa kobiety. Rozwijają te 3 aspekty osobowości (pewność siebie, postawę i przekonania), zaczynają czuć się bardziej pewnie, zaczynają zachowywać się jak nagroda i właśnie to przyciąga kobiety.”
Badboy – Daniel Nessek, Chorwacja

„Nie bierz niczego na poważnie – wszystko jest zabawą, jest na luzie i jest po to, aby dać poczucie radości Tobie i jej. Mężczyzna będący pewny siebie, ma poczucie humoru, nie potrzebuje wywierać dobrego wrażenia, reakcji, itp. „Jestem szczęśliwy i Ty też możesz być. Chodź ze mną obejrzeć zachód słońca.” Jeżeli potrafisz śmiać się z siebie – potrafisz brać wszystko żartem. Jesteś pewny siebie.”
Zan Perrion, Kanada

To nie jest szkolenie z psychotechnik uwodzenia,
a kurs praktycznego budowania atrakcyjnej postawy wewnętrznej, która jak magnez przyciągnie do Ciebie kobiety.
Twoje powodzenie z kobietami staje się wynikiem Twojego ZACHOWANIA, a nie świadomie sterowanej manipulacji. Ona ma być zainteresowana Tobą, a nie kolejną historyjką czy sztuczką psychologiczną, która nie jest Twoja.
Dowiedz się więcej

Połączenie mężczyzny stanowczego, dominującego i pewnego siebie z szczęśliwym, emanującym ciepłem, otwartością i uczuciem do poznanej właśnie dziewczyny – jest tym, czego zostaniesz przez nas nauczony podczas kursu uwodzenia SU Sopot 2013 Innergame.
Pozdrawiam
F.

 

Kurs Uwodzenia
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz