Magia podrywu, selekcjoner (technika Screening)

  • by

Czy myślisz, że dla atrakcyjnej kobiety, dostrzeżenie i docenienie jej za ładne oczy, fajne pośladki, seksowną spódniczkę, ładne cycki, ładną buzię, inne cechy fizyczne, to wystarczająco dużo, żeby zostawiła wszystko i poleciała na Ciebie?
Ja to postrzegam tak – są ładne i fajne oraz ładne i głupie. Reszty pod uwagę nie biorę.
Wobec takiego układu postrzegania, wygląd przestaje być istotny, wybieram jedynie między ładną i fajną VS ładną i głupią.
W ogóle nie zwracam uwagi na ich wygląd. Dosłownie, jakbym był mocno przyzwyczajony do w gruncie niewiele różniących się od siebie cipek, par cycków i takich czy innych pośladków.
Idę tylko w charakter.
Dzięki temu ukazujesz prawdziwe zainteresowanie nią, dając jej wrażenie, że jej piękne i atrakcyjne ciało to dla Ciebie za mało aby się na nią napalić i ona musi postarać się bardziej w Twoim kierunku.
Z jej perspektywy, wspaniale jest natrafić na kogoś, z kim szybko okaże się że łączy ją wiele wspólnych myśli, kto okaże się, że tak jak ona, też słucha Chopina pijąc białą kawę, lubi biegać o poranku i ceni w niej.
Słowem, doceniasz w niej jej unikalne cechy charakteru, zamiast doceniać dupę i cycki. Chyba, że bierzesz się na kobietę o urodzie przeciętnej – wtedy ją trzeba komplementować bo ona ma wiele kompleksów i musisz pokazać, że jej ciało jest dla Ciebie OK.
Atrakcyjne kobiety doceniasz za unikalne cechy jej charakteru lub negujesz ją za inne cechy, ale ciągle obracasz się tylko w charakterze i osobowości wewnętrznej.

Pamiętaj, że nie tylko Ty masz spodobać się jej, ale przede wszystkim ona Tobie. Czymś więcej niż buzią i pupą. Nie robisz nic pod nią tylko testujesz ją – sprawdzasz jaka ona w ogóle jest. Musi zasłużyć sobie na + w Twoich oczach.

Przygotuj…
1-2 kartki A4;
długopisy;
ogarnij miejsce dokoła, zrób wszystko co musisz najpierw, tak żebyś miał swobodne 40-60 minut, żeby nikt Ci nie przeszkadzał;

KROK 1 – Definiowanie Twoich Celów z Kobietami.

Większość mężczyzn nie wie czego chce. Po prostu czują zainteresowanie kobietami i dają władze kobiecie, żeby wybrała czego oni sami chcą. Pozwalają kobiecie prowadzić.

Pozwalają jej zdefiniować meta-ramę, że ona jest nagrodą, którą oni chcą wygrać. Ale najgorsze jest to, że żyją jej marzeniami, nie swoimi. Smutne.
A Ty, wiesz czego chcesz od kobiet? Może myślisz, że wiesz, ale czy na prawdę wiesz?
Czego chcesz od kobiet? Czy jest to bezznaczeniowy seks, dziewczyna, żona, niewolnik miłości, trójkąt czy coś innego? Nie jestem tutaj, żeby oceniać. Moim celem jest, żeby Ci pomóc brać to co chcesz.
Bądź szczery ze sobą. To jest kluczowa część mojego systemu. Jeżeli widzisz odpowiedź od razu, jest duża szansa, że nie jesteś szczery ze sobą. To powinno, realistycznie, zabrać Ci parędziesiąt minut dobrego, staroświeckiego, rachunku sumienia, żeby ustalić swoje cele – minimum!
Chcę, żebyś zapisał całą stronę A4 ze swoimi celami. Jeżeli nie możesz wypełnić całej strony, musisz pomyśleć dłużej o tym czego chcesz.
Teraz weź kartkę A4 i zrób to.

KROK 2 – Definiowanie Twoich Standardów i Oczekiwań.

Teraz, jeżeli zdefiniowałeś swoje cele, możesz wykształcić swoje standardy i oczekiwania. To da Twoim oczekiwaniom i standardom nogi i ręce, oraz zamieni Twoje marzenia w rzeczywistość.
Pomyśl o wszystkich cechach u kobiet, które sprzyjają Twoim celom, jakie chcesz mieć z nimi.

Ułatwienie:
wyobraź sobie swoja idealną z wyglądu kobietę;
wyobraź sobie, że została sklonowana 100 razy;
możesz wybrać tylko jedną kopię;
każda kopia ma inny charakter;
z jakimi dokładnie cechami charakteru wybierzesz swoją kopię?
śmiało, jak z katalogu, to Ty wymagasz!
Weź kartkę A4, napisz nagłówek:
„Cechy / zachowania u kobiet, które sprzyjają moim celom lub które lubię” i zapisz całą kartkę.
To są Twoje standardy.

Teraz pomyśl o wszystkich cechach u kobiet, które nie sprzyjają Twoim celom lub których ewidentnie nie lubisz.
Weź kartkę A4, napisz nagłówek: „Cechy / zachowania u kobiet, które NIE sprzyjają moim celom lub których po prostu NIE lubię” i zapisz całą kartkę.
To są Twoje anty-standardy, których NIE będziesz tolerował.

Dzięki temu, wykształcisz w sobie swój kodeks. Mając swoje standardy, oczekiwania i cele. Jesteś nagrodą, a zarazem wiesz czego chcesz.

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply