Model Uwodzenia (4) – Uwodzenie i se|s

  • by

Model Uwodzenia (4) - Uwodzenie i se|s

Model uwodzenia dzielimy na podstawowe etapy:

Faza I: nawiązanie kontaktu
Faza II: flirt i budowa napięcia
Faza III: tworzenie połączenia emocjonalnego
Faza IV: uwodzenie i se-s
Faza V: tworzenie długofalowej relacji

Pierwsza, druga i trzecia faza zostały dogłębnie i szczegółowo poruszone w dwóch poprzednich wydaniach SU Caffe. Teraz, omówimy kolejną fazę modelu – uwodzenie i se-s.

Faza IV: Uwodzenie i se-s
Moment w którym zaczyna się uwodzenie, to moment, w którym Ty i ona dobrze wiecie że prędzej lub później czeka was se-s. Uwodzenie zaczyna się w miejscu, w którym Ty i ona zbliżacie się do siebie intymnie, lub 1 krok przed tym miejscem.

Omówimy zasady pierwszego wariantu – w miejscu w którym zbliżycie się do siebie.
W wyniku Twojego kształtowania waszej interakcji, na tym etapie:

  • Kobieta uważa Cię za fajnego, interesującego faceta, ponieważ wciąż z Tobą przebywa i jest z tego zadowolona – w innym wypadku, spędzałaby czas inaczej;
  • Relacja ma charakter seksualny: ukształtowałeś waszą interakcję tak, że dotyk i pocałunki są jej częścią;
  • Kobieta jest otwarta na Ciebie;

W tym etapie idziemy w dwóch różnych kierunkach.
W zależności od osobowości kobiety, od tego jaki ton zaczął charakteryzować waszą interakcję oraz często od tego, czy jest to wasze kolejne spotkanie, czy spotkanie pierwszego kontaktu, proces uwodzenia przenosi się w 2 inne drogi.
Każda z nich stanowi pewien biegun. Zazwyczaj, zawsze jest się gdzieś pomiędzy tymi dwoma biegunami.
Każdy rozumie fakt że każda kobieta jest inna, co w sensie technicznym oznacza że albo potrzebuje ciepła i romantyzmu przed zbliżeniem do nowego faceta którego uważa za atrakcyjnego – albo – proces uwodzenia przybiera przez cały czas atmosferę imprezy.

W tym artykule skupimy się na rzadszym, ale trudniejszym biegunie uwodzenia – czyli wychwyceniem i wypełnieniem zapotrzebowania kobiety na falę ciepła emocjonalnego przed pierwszym seksem.
Na tym etapie pojawiają się czułe słówka, pocałunki.
Stonuj swoją energię i zwiększ przy tym głębie emocjonalną waszej rozmowy.
Używaj języka kobiet, do zmysłowej komunikacji. Mogłoby Ci się wydawać że wszyscy mówimy podobnie, jednak różnica psychologiczna mężczyzny i kobiety powoduje, że kobiety rozmawiają o rzeczach emocjonalnych inaczej niż my.

Kiedy mówisz, łącz fakt z emocją. Fakt + emocja (jak się czułeś).

Raz jeszcze ten przykład:
Możesz powiedzieć: byłem na wakacjach i było fajnie.
A możesz zastanowić się co spowodowało, że czułeś się fajnie. Co zaważyło na tym, że dziś wspominasz to z uśmiechem i chcesz się z nią tym podzielić.
Nie dziel się samym faktem że było fajnie, daj jej więcej – pozwól aby mogła wczuć się w odczucia które chcesz jej przekazać.
Otwórz się emocjonalnie.
Jeżeli naprawdę czujesz że wydała Ci się fantastyczna, wyraź to emocjonalną głębią – „kiedy cię na początku zobaczyłem, to od razu wydałaś mi się fantastyczną dziewczyną, z wnętrza której emanuje taka pozytywna i ciepła energia…
Pocałunki i dotyk poszczególne składowe waszej interakcji, na przestrzeni czasu który trwała. Teraz jest miejsce na to byś ją objął, chwycił za rękę.

Pamiętaj: słowa nie mają znaczenia.
Są tylko nośnikiem identyfikacji emocjonalnej. Z tego powodu, skup się w 30% na treści tego o czym sobie opowiadacie, a w 70% na emocjach jakie to wam daje.
Skup się na tym w jaki sposób opowiadasz.

Nie popełnij błędu:
–    nie analizuj „co się stanie gdy to zrobię?”, „czy powinienem?”, „może lepiej nie?”;

Pamiętaj że MUSISZ dbać o dotyk – przez cały czas trwania interakcji. Tak naprawdę se-s to też dotyk. Więc objęciami, wcześniejszym tańcem, pocałunkami eskalujesz ten dotyk aż do se-su, tylko że rozkładasz to w czasie – od poznania się do uwodzenia.
W tym sensie, rozmowa jest tylko wypełniaczem dla eskalowanego dotyku.
Całujesz. Obejmujesz. Jedziesz…

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply