Nie musisz być „idealny”

  • by

Nie musisz być "idealny"Tak jak Ty masz w głowie jakiś swój indywidualny ideał super-kobiety, tak prawdą jest 20 innych dziewczyn byłyby dla Ciebie są po prostu ok.

Nie wygoniłbyś ich z łóżka, gdyby już się w nim znalazły. Są ładne, z charakteru bez polotów ale też bez zastrzeżeń. Są po prostu ok.

Na 10 kobiet, które mijasz na ulicy w swoim ulubionym zakresie wiekowym, gdy pominiemy ekstremalne wyjątki, okaże się, że tak naprawdę tych 7 mijanych na 10 byś ze swojego łóżka nie wygonił, gdyby taka dziewczyna już w nim naga i gotowa leżała.

Podobnie, kobieta na każdy jeden swój ideał super-mężczyzny, akceptuje 20 takich facetów, którzy są po prostu ok. Pójdzie na randkę, pocałuje się, z łóżka nie wygoni, ma z tego frajdę.

Tyle, że ona rzadko kiedy przejmie inicjatywę i zrobi to za Ciebie. Działanie leży po Twojej stronie, działanie z właściwą intencją wobec niej – a wtedy efekty same Cię zaskoczą.

Z niedoświadczenia i bezpieczeństwa zachowujesz się „porządnie” i w sposób wyważony przy kobietach, których wcześniej nie znałeś. Wydaje Ci się, że to efektywna droga.

Żeby nie pieprzyć sobie od razu opinii, ona zachowuje się porządnie przy facecie, którego poznała, który jest fajny i poukładany i kulturalny. Nie może wyjść przed nim na „gorszą”.

W ten sposób szybko się nie podymacie.

Pozdrawiam
F.

 

Nie musisz być "idealny"
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz