Obóz Uwodzenia Kobiet W Mielnie cz.3

  • by
ŚRODA, Dzień Drugi
– „Totalne Złudzenie”

Obóz Uwodzenia Kobiet W Mielnie cz.3

Ogólnie zdecydowałem przerobić z chłopakami nowe patenty w pierwsze 2 dni, żeby później już tylko razem praktykować od rana do… rana.

Dlatego tego dnia wykładam chłopakom w ośrodku patenty z wyższej półki, techniki syntetyzowania emocji, sterowania uwagą, uczę ich opowiadać tak, aby mówili głównie o emocjach i dodawali do nich fakty, zamiast operować samymi faktami, bo sam jakiś fakt typu „Byłem w Mielnie na plaży” nie daje kobietom emocji.

Tak więc… zaczynasz zawsze z małą intrygą (pytanie otwarte) i napełniasz ją doznaniami, następnie opisujesz emocje i dodajesz kolejne fakty.
Dla Ciebie to może być mdłe jak serial brazylijski, ale mózg kobiety odbiera to w sposób, w jaki Ty czy ja nie możemy.

Zamiast komunikować prosto „Byłem w Mielnie na plaży, świeciło słońce, wiał wiatr, były fale, a w tyle były osiedla domków i jezioro za nimi, było super.” budujesz zaintrygowanie otwartą pętlą i wtedy opisujesz emocje i doznania:

Np.:

Zdarzyło Ci się kiedyś być na wielkiej, otulonej magią plaży, gdzie przed sobą miałaś mokre fale rozburzonego morza, a dokładnie za Tobą był… drugi koniec plaży i jezioro, a pomiędzy nimi drzewa, domy, ulice, niezwykli ludzie i Ty?

Ja widziałem już wiele pięknych miejsc, niektóre zapierały mi dech w piersiach tak, że po prostu odpływałem, jednak to miejsce było inne, ponieważ to nie było miejsce w którym jesteś i czujesz się wspaniale, bezpiecznie, to było coś co oprócz tego sprawiało że żyjesz, żyjesz naprawdę i możesz położyć się na tym gorącym piasku czując jak bije Twoje serce, z kolejnym wdechem fantastycznych emocji i wydechem…
I te mokre krople wody o których chwilę temu nawet nie myślałaś, schładzające Twoją buzię z każdym rozbiciem wielkiej fali.
Kiedy te małe kropelki wyłaniały się mieniąc w słońcu wszystkimi kolorami i zaczarowując swoją energią to miejsce i ludzi, czułaś jak rażą Cię w oczy, a mimo to nie mogłaś przestać patrzyć…

Wiesz jakie to było cudowne uczucie?

Dla męskiego umysłu powyższy komunikat to sieczka, tyle pieprzenia żeby powiedzieć, że Daniel był na plaży morskiej, a kilka osiedli w tył była druga plaża od małego jeziora i na plaży były fale i pogoda słoneczna.

Ale to nie Ciebie ma jarać.
Dla kobiet komunikat „Byłem w Mielnie na plaży, świeciło słońce, wiał wiatr, były fale, a w tyle były osiedla domków i jezioro za nimi, było super.” NIE buduje niczego, oprócz jedynie tego, że prowadzicie gadkę.

Tak się szkolimy… 😉
Obóz Uwodzenia Kobiet W Mielnie cz.3
W trakcie krótkiej przerwy, wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy że słuchają nas pewne wczasowiczki… poznaliśmy je „jutro” 😉

Dobra, nauczycie się w polu, trzeba zacząć od pojedynczych zdań i wypowiedzi bieżących, np. siedzicie i macie ciszę i widzicie morze przed wami, to dość częsty widok nad morzem, więc nie będzie problemu myślę… rzucasz np.:

Zauważyłaś już ile szczęścia może dać takie beztroskie wpatrywanie się w horyzont morza i uświadomienie sobie, że my też składamy się z takich małych kropelek? Dlatego całymi falami lgną w naszą stronę, do nas, teraz gdy wiele osób i ja też i Ty patrzysz na nie wsłuchując się w ich szum, zauważyłaś jakie to fajne? W domu tego nie ma…

Wyrabiasz w sobie nawyk takiego mówienia na zawołanie, bo sam skupiasz się na tym co można czuć (dotąd tego nie robiłeś, bo mówiłeś do kobiet faktami) i wtedy możesz to w nieskończoność rozwijać, a ona będzie wsłuchana i wpatrzona jak w obrazek, bo mówiąc o emocjach sprawiasz że ona o nich myśli, taka dawka  doznań i odczuć jakimi się z nią dzielisz działa wręcz narkotycznie.

Tak więc możesz dodać jeszcze więcej doznań, uczuć i emocji do czegoś tak banalnego jak widok morza… nad morzem.

Zauważyłaś już ile szczęścia może dać takie beztroskie wpatrywanie się w horyzont morza i uświadomienie sobie, że my też składamy się z takich małych kropelek?
Dlatego całymi falami lgną w naszą stronę, do nas, spójrz z zaintrygowaniem na samą linię morza i pomyśl ile osób w tym momencie – tak jak Ty i ja razem – patrzymy na te fale wsłuchując się w ich szum, czemu?
Bo im dłużej się na nie patrzysz, tym łatwiej możesz zacząć już zauważać jakie to kojące, bezwzględnie przyjemne i odprężające zarazem.
To ciekawe ile osób które odpływają tak na moment zauważa po chwili, o ile bardziej czuje się zrelaksowana niż jeszcze minutę temu? W domu tego nie ma…

Za niedługi czas będziecie w stanie obudzeni w środku nocy opowiadać całe historie w ten sposób, choćby o tym jak butelka z piwem na stole stoi.
Warunek trzeba to od teraz na laskach ćwiczyć.

CDN…

Pozdrawiam
F.

Obóz Uwodzenia Kobiet W Mielnie cz.3
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz