Obóz Uwodzenia Kobiet W Mielnie cz.6

  • by
CZWARTEK, Dzień Trzeci
– „Wiedźmy i Armia Pasterza”

 

Do pory obiadowej, po względnym wyspaniu się, omawiam z chłopakami wczorajszy wieczór, tym razem już chwaląc za to za co należą im się pochwały i rozmawiamy już nie tyle o tym co dokładnie robić na dziewczynie, tylko o ich postawie psychicznej kiedy to wszystko robią.
Potrzebowali tego.

Nie wiedzieliśmy jeszcze, że laski z domku obok (które były z facetami) poświęciły pół popołudnia by nas słuchać skrycie i strasznie się nakręciły. 😉

Aha, olaliśmy budowanie bałwana bo od Marcina dowiedziałem się, że ta dziewczyna jest w gronie… samych kolegów. Więc szkoda czasu, już lepiej motyw z lizakiem zrobić i każdy będzie miał swoją muszelkę na plaży.

Jednak po obudzeniu, jako że prawie zawsze wstawałem pierwszy, nie miałem tej informacji i wymieniłem z tą dziewczyną 2 smsy (podręcznikowe działanie) m.in. po to, by pokazać chłopakom w jakim tonie powinni pisać pierwsze 2-3 smsy do dziewczyny w dzień po imprezie.

Głównie chodzi o wywołanie lekkiej i przyjemnej emocji, wtedy dopiero nawiązujesz do tego na co jesteście umówieni.

Obóz Uwodzenia Kobiet W Mielnie cz.6

Tego dnia pogoda była najsłabsza, dlatego poświęciłem w dzień więcej czasu na rozmowę z chłopakami, żeby w kolejne dni nie tracić słońca na tematy, o których mogę im już teraz powiedzieć.

Po tym wszystkim poszliśmy na obiad i następnie mieliśmy iść i umówić się z dziewczynami z wczoraj, tymi które pracowały przy stoisku z okularami.
Niestety, ani jednej dzisiaj tam nie było, peszek 🙂

Za dnia panowała sytuacja którą mogę zobrazować w ten sposób – sporo ludzi, prawie zero lasek.
Wszyscy nie możemy się już doczekać wieczoru. Dlatego wracamy nieco wcześniej do ośrodka przygotować się na spokojnie i wyjść wcześniej niż wczoraj.

Kiedy wybieram się pod prysznic, słyszymy pukanie do drzwi naszego pałacyku.
To typiary z domku obok i ich koledzy (czy kto to był?), wbijają radośnie z pytaniem w stylu „ej, chłopaki powiedzcie, czego wy się uczyliście w dzień? Wy się czegoś uczycie?”

Uahahahahahahahahahaha… <- tyle z siebie wydusiłem i poszedłem wziąć prysznic.

Chłopaki z nimi cisną temat, schowali dyskretnie skrypty, ze skrótowej relacji wiem, że pytały o mnie argumentując, że ja najwięcej mówiłem.

Więc Marcin ratuje mnie mówiąc, że ja najwięcej mówiłem, bo ja najwięcej się muszę nauczyć ;D
Marcin, 10/10 za to!

Wychodzę z łazienki trochę popachnieć w pokoju i widzę taki obrazek:

  • 2 facetów, którzy przez godzinę obecności powiedzieli maksymalnie po 3 słowa;
  • 2 laski z gatunku takich, że lepsze nogami z łóżka spychałem;
  • 1 laska ruda, nie lubię rudych!

Ale ona rzeczywiście była konkretna i do tego pewna siebie i zadziorna, więc sam się zdziwiłem, że nagle odpowiada mi jej kolor. Ona była liderką nawet nie tyle koleżanek, co wydawałoby się całej tej grupy.

Niedługo przypniemy im ksywkę „Wiedźmy”, jednak dopiero po nocnej praktyce, na razie nie zastanawiaj się dlaczego.

Laski z wielką radochą na buzi próbują mnie testować czepiając się co mam w ciele zajebiste a co nie, bo w majtkach stałem i dopiero niczym nieprzejęty szykowałem sobie wieczorne wdzianko.

Standardowa reakcja, czyli cieszę się razem z nimi a za chwilę z nich, ubierając moje emocje w słowa, typu:

  • Ona: „Jesteś trochę za mało owłosiony, szkoda”
    F.: „Lubisz ciągnąć kłaczka? A ja nie lubię jak laska jest owłosiona”
  • … itd, atmosfera bardzo radosna i trochę pikantna

Pośmialiśmy się z nimi i stwierdziłem, że albo grubo albo wcale, poprosiłem chłopaków żeby dali im skrypt II-stopnia. Ile to przyniosło radości, to trzeba było je widzieć z tym. 😉

Dostały ode mnie zaproszenie na jutrzejszy wykład, ale rano miały już wykwaterowanie i -> odjazd.

W tym czasie każdy po kolei już się ogarnął, „Wiedźmy” uciekły do swojego domku, ale co chwilę jeszcze przychodziły nas zaczepiać i przed domkiem łapały tych z nas, którzy wychodzili zapalić.

CDN…

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply