Podrywaj technikami ALE daj jej wrażenie, że dzieje się to NATURALNIE

Podrywaj technikami ALE daj jej wrażenie, że dzieje się to NATURALNIE

Czujesz dyskomfort przed podejściem do dziewczyny?
Kiedy Twój znajomy rozmawia z grupą kobiet, podejdź, przybij mu piątkę i powiedz parę słów do niego, po czym odejdź. Kiedy on zatrzyma Ciebie mówiąc: „zaczekaj… to są moje koleżanki.” – dołączysz do rozmowy z ukierunkowanego neutralnie podłoża.

Im bardziej zwyczajnie podrywasz, tym lepiej ten flirt wychodzi. Ludzie czasem starają się robić magiczne rzeczy, ekstremalne rozpoczęcia kontaktów, stosować niezwykły sposób rozmawiania – a prawda jest taka, że im bardziej robisz to „niezwykle”, tym mniej naturalnie to wygląda z jej perspektywy.
Ona ma określone wyobrażenia sytuacji, do których się przyzwyczaiła. Fajnie jest zrobić z nią coś nowego, ale nie możesz od razu być kimś z totalnie innej bajki – jeżeli będziesz koniecznie chciał poderwać ją w autobusie,  pokazując przed nią jaki Ty jesteś odważny kozak, bo nie rusza Cię fakt że 30 osób patrzy, słyszy i ocenia – to może powinien ruszyć Cię fakt, że ona w takiej sytuacji wcale nie musi się czuć dobrze.

Ona lubi być podrywana i nie musisz udawać, że ona nie robi na Tobie wrażenia. 

Jeżeli zaczynasz kontakt w klubie nocnym i z miejsca zakładasz, że musisz iść i udowodnić swoją wartość, pokazać się jaki jesteś super – to one zauważą, że starasz się przypodobać i zaczną stawiać Ci wyzwania.
Jeżeli zaczynasz kontakt na luzie i traktujesz je z poziomu selekcjonera, który ma jakieś wymagania, a póki co po prostu z nimi rozmawiasz – interakcja biegnie zdecydowanie łatwiej.

Po prostu nie stawaj się szybko zbyt łatwo osiągalny dla niej.

Kiedy widzisz, że zainteresowała się Tobą mocniej, znaczy to, że ma w głowie „chcę go mieć, chcę go teraz”. Nie możesz jej tego zbyt szybko dać. Ona chce tak myśleć o facecie, chce tak się czuć, fantazjuje o takim, o którym by tak myślała.
Twoim celem jest zachować jak najdłużej wszystkie jej obawy i nadzieje o tym, co może być między wami.

Pozdrawiam
F.

Podrywaj technikami ALE daj jej wrażenie, że dzieje się to NATURALNIE
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz