Podrywanie dziewczyn – nie mam już na nie wszystkie CZASU!!

  • by

Niby dzień jak co dzień się zaczął – praca, mocna kawa w drodze po śniadanie. Wpada w oko urocza blond laska – hmm grzechem byłoby nie podejść i nie przywitać się:)
1 2 3 idę… (o jejq podejść nie podejść, ona sama jest czy zajęta, nie dziś mam złe spodnie, nie pasują do butów, nie ogolony hmm dobra innym razem podejdę…)
STOOOOP !!!! tak było kiedyś, teraz wymiana uśmiechów i podejście bez zawahania.
Jak zacząłem?
Co mówiłem, magiczne zaklęcia?? Nic w tym stylu, pozwalałem by energia płynęła miedzy nami, oddałem się chwili, nie myślałem o jej rozmiarze stanika, po prostu spędzałem miło czas pozwalając, by moja dobra pozytywna energia urzekla ją. Po chwili wymiana numerów, bo spieszyła się.

Hmm wiec wieczór będzie ciekawy, jako że mam dobre serce to pomogłem jednej kumpeli, która była strasznie wdzięczna i chciała się spotkać dziś.
Myślę sobie: dobra, jakoś dam radę ;p myśląc z którą się spotkać na początku wieczoru, napisała do mnie sms dziewczyna, którą poznałem trochę wcześniej i relację z nią ustawiłem tylko na bzykanie, ona doskonale wie, że nic głębszego nie będzie, a mimo to chce się spotkać.
Nalega wręcz na spotkania, opowiada o życiu, żali się na problemy po czym kochamy się. 3 dziewczyny, jeden wieczór, szkoda ze nie mam brata bliźniaka;/ albo F. teraz przy boku.
Hmm… wymyśliłem, że najpierw się spotkam z tą, która byla wdzieczna za przysloge, potem randka z blondyna poznana z rana a na koniec sexfriends.
Wdzięczna koleżanka dziękowała za czas spędzony ze mną (mimo że była to tylko godzinka w aucie w lesie), blondyna powiedziała, że chce się ze mną spotkać jutro, na co ja: „hmm jakoś to strasznie szybko, wiesz ja nie jestem taki łatwy… no dobra ale ok w sumie fajnie czas spędziłem”.
Po czym spotkanie z „friend” ;p która również dziękuje, że mogła się spotkać i spędzić intymne chwile ze mną, mam się odezwać jutro do niej, ma ochote na coś szalonego…;p

Jaka płynie puenta?
Musisz wiedzieć co chcesz od laski i dąż do tego, bierz to!! Musisz mieć wybór!! Laska z która się spotykasz nie może być jedyna w tym czasie.
Dlatego że jeśli tak jest, to obchodzisz się z nią jak z księżniczką, co skutkuje tym, że zostaniesz jej przyjacielem.
Jak laska widzi że jesteś na luzie i nie przywiązujesz zbytnio wagi do niej i do spotkania (bo wiesz, że później masz pewny zajebisty se-s) to wtedy dzieje się coś dziwnego.
To laska uwodzi Ciebie nie Ty ją, Ty tylko jesteś i to wystarczy;)

Pozdrawiam
Łukasz, SU

Leave a Reply